Цинізм, тупість і убозтво: пародія на жорстке затримання школяра в Москві на рос-ТБ обурила соцмережі (відео)

Соцмережі обурені пародійним роликом, показаним по російському ТБ на шоу "Вечірній Ургант", в якому обігравалось жорстке затримання в Москві хлопчика за читання "Гамлета" на Арбаті.

Скріншот з відео

Користувачів соцмережі обурив пародійний ролик, показаний по російському ТБ на шоу "Вечірній Ургант", в якому обігрується жорстке затримання в Москві хлопчика за читання "Гамлета" на Арбаті.

Уривок передачі був опублікований на YouTube-каналі популярного шоу.

Дивитись з 2:40


У ролику російський актор Данило Козловський декламує "Гамлета", після чого його затримують діти в поліцейській формі. Те, що відбувається, знімав ведучий передачі Іван Ургант.

26 травня поліція в Москві затримала хлопчика, який читав "Гамлета". Поряд знаходилася мачуха дитини. Пізніше його відпустили з поліції, склавши протокол на батька хлопчика.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...