Цинізм, тупість і убозтво: пародія на жорстке затримання школяра в Москві на рос-ТБ обурила соцмережі (відео)

Соцмережі обурені пародійним роликом, показаним по російському ТБ на шоу "Вечірній Ургант", в якому обігравалось жорстке затримання в Москві хлопчика за читання "Гамлета" на Арбаті.

Скріншот з відео

Користувачів соцмережі обурив пародійний ролик, показаний по російському ТБ на шоу "Вечірній Ургант", в якому обігрується жорстке затримання в Москві хлопчика за читання "Гамлета" на Арбаті.

Уривок передачі був опублікований на YouTube-каналі популярного шоу.

Дивитись з 2:40


У ролику російський актор Данило Козловський декламує "Гамлета", після чого його затримують діти в поліцейській формі. Те, що відбувається, знімав ведучий передачі Іван Ургант.

26 травня поліція в Москві затримала хлопчика, який читав "Гамлета". Поряд знаходилася мачуха дитини. Пізніше його відпустили з поліції, склавши протокол на батька хлопчика.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Секс з молодою вовчицею": "Дизель шоу" позбиткувалися над піснею Винника

понеділок, 6 грудень 2021, 23:55

Дизель шоу захопили мережу пародією на пісню Винника. "Супер! Ви найкращі!", "Найкраще у світі шоу", "Який класний випуск! Супер!", "Люблю українські потяги", "Ваше шоу краще за всіх", "Про залізницю - супер!", - пишуть в мережі .

Хіти тижня. Ці знаки Зодіаку "вибухонебезпечні"! Тримайтеся від них подалі

субота, 4 грудень 2021, 22:00

Зараз вони спокійні і врівноважені, а вже через хвилину можуть лютувати, аж підскакувати. У кожного з нас, напевно, є знайомі, від яких краще триматися подалі, бо їхня поведінка непередбачувана: зараз вони спокійні і врівноважені, а вже через хвилину м...