Це небезпечне метро: Звідки може початись пандемія, здатна забрати мільйони життів

Метро одного з міст може стати місцем початку суперпандемії в окремо взятій країні через небезпечне сховище.

Метро одного з міст може стати місцем початку суперпандемії в окремо взятій країні. До такого висновку прийшли фахівці Університету Гонконгу і німецького Інституту Ганса Ноеля повідомляють Патріоти України. Вчені, зібравши зразки з долонь пасажирів однієї з підземок, знайшли там дуже велику кількість бактерій.

Зокрема був виявлений особливо небезпечний вид Хелікобактер пілорі, який може сприяти виникненню виразок шлунка і дванадцятипалої кишки, гастриту і навіть раку шлунка.

За словами експертів, метрополітени є найнебезпечнішим сховищем хвороботворних мікроорганізмів. Вчені також відзначають, що триваюча мутація бактерій може зробити антибіотики недієвими, що і призведе до суперпандемїі.

Джерело: Daily Mail
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Люди працюють з ранку і до ночі": Чим шокував українку острів сонця та квітів (фото)

вівторок, 18 січень 2022, 3:00

"У Греції є все", - відомий вислів, який спонукає поїхати до цієї сонячної та багатої історією країни. Українка, яка виросла в Севастополі, вчилася і працювала у Києві, а тепер живе у Греції, розповіла, чому навчив її Кіпр. Ксенія Осадчук виросла в Сев...

Хіти тижня. Вкрали все, що змогли, перекинулися на звичаї: Як на Росії перебрехали відому українську колядку (відео)

субота, 15 січень 2022, 2:00

Росіяни нахабно видали українську колядку за свою. У мережі українці активно обговорюють переспів російською мовою традиційної української колядки «Добрий вечір тобі, пане господарю», повідомляють Патріоти України. Зокрема, перший куплет російської вер...