"Це донецькі наступають!": Хто розпалює ворожнечу, - соцмережі обурені випадком у Граді Лева

Дивну історію, що викликала активне обговорення, виклала в Facebook-спільноті "Varta1 - Варта1" мешканка Львова .

Інтернет-користувачі жваво обговорюють історію про те, як у Львові розпалюють ненависть до вимушених переселенців зі східних областей України.

Історію виклала в Facebook-спільноті "Varta1 - Варта1" мешканка Львова під ніком Zvinka Lando.

"Йдемо по центру. Горить будинок, між собою спілкуємося - що трапилося, що сталося. Трохи збоку йде якась жінка, і так голосно - це донецькі наступають!... Говорю, якщо Донецьк і Львів - це Україна, то куди хто наступає? У відповідь вона щось фиркнула - "Це абсолютно інші люди". І пішла з подружкою скоріше", - пише Zvinka Lando.

"І ось у мене питання. Якого біса, і що це було? Що ця сепарня робить тут? Ще й розпалює далі конфлікт (у мене багато знайомих нормальних патріотів із Донецька). А це якась совкова в*тна бабка, і що вона забула у Львові, ось вам і терпимість, вона не боїться це говорити надворі незнайомим людям...", - додала вона.

У соцмережах бурхливо відреагували на цю історію.


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...