"Це було несамовито. Бачити, що наші діти повинні сказати "до побачення" своїй сестрі... Всі надії, які ми мали, зникли...": Трагічні фото 2-річної дівчинки, яка стане донором органів, в оточенні скорботної сім'ї

В останні кілька годин свого життя 2-річна Адалінн Грейс Роджерс зібрала рідних біля свого лікарняного ліжка. У розпал цієї муки скорботні батьки вирішили задокументувати ці останні моменти разом, щоб розповісти історію їхньої донечки.

Невтішні батьки поділилися фотографією прощання зі своєю померлою дворічною донькою для заохочення донорства органів і підвищення обізнаності про її хворобу, пише Mail Online (dailymail.co.uk), передають Патріоти України.

В останні кілька годин свого життя 2-річна Адалінн Грейс Роджерс зібрала батьків і трьох братів і сестер біля свого лікарняного ліжку. У розпал цієї муки скорботні батьки вирішили задокументувати ці останні моменти разом, щоб розповісти історію їхньої дочки.

Адалінн народилася 11 січня 2016 року зі вродженим дефектом, який впливає на нормальний кровотік через серце. Всього лише в 2 дні від роду у неї була операція на серці, і через два місяці вона нарешті змогла повернутися додому.

28-річна мати Адлінн Крісті Роджерс каже: «Її потрібно було годувати через спеціальну трубку, але крім цього вона була звичайною, нормальною дитиною. Ми не знали, що станеться».

Але 8 листопада 2017 року у Адалінн стався серцевий напад, і лікарі сказали, що їй потрібна трансплантація серця. Сім'я з нетерпінням чекала пересадки, яка була єдиним шансом Адалінн на виживання.

Крісті говорить: «Це було страшно, тому що ми не знали, коли це станеться».

Їх надія на майбутнє Адалінн була зруйнована 23 січня, коли у неї почалася внутрішня кровотеча. Дівчинка дихала через трубку, під час сканування у неї почалася блювота і вона задихнулася. Вона залишалася без кисню протягом 15-25 хвилин, що призвело до серйозного пошкодження головного мозку.

Коли лікарі сказали родині, що вона більше не має права на пересадку, вони зрозуміли, що більше нічого не можуть зробити.

Батько малятка Джастін каже: «Ми були вбиті. Ми буквально тільки що з'ясували, що більше нічого не можемо зробити, щоб врятувати її. Всі надії, які ми мали, зникли... Це було лише питання часу, який у нас залишився з нею, перш ніж ми повинні були виключити машину життєзабезпечення».

Саме в цей час соціальний працівник зв'язався з фотографом Сухою Дабіт, щоб сфотографувати родину в лікарні. Суха Дабіт, яка також керує організацією під назвою World of Broken Hearts, підвищує обізнаність про вроджені вади серця, а також має дочку, якій була зроблена пересадка серця.

Сім'я Роджерс погодилася, і Дабіт прибула в лікарню о 9 годині ранку 26 січня, щоб зі сльозами на очах задокументувати їх прощання. Всього кілька годин по тому, о 11:58, Адалінн померла.

Джастін каже: «Це було несамовито. Бачити, що наші діти повинні сказати «до побачення» своїй сестрі... ніхто не був готовий до цього».

За домовленністю батьків з клінікою, здорові органи Адалінн були використані для порятунку життя хворих дітей.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Може бути криза гірше, ніж у Греції: Чим загрожує новий італійський уряд ЄС

понеділок, 25 червень 2018, 0:23

Італія приготувала новий "подарунок", який дійсно може змінити політичне життя всієї Західної Європи. Незважаючи на об'єктивно протилежні інтереси, сувереністи Італії, Австрії, Угорщини та Польщі знаходять спільну мову. Різниця між ними є в питаннях і ...

Кадило на мільярд, або Як збагачувався патріарх Кирило: Цифри та факти

неділя, 24 червень 2018, 16:43

Бізнес патріарха починався з... цигарок. Починалася бізнес-кар'єра патріарха в 1993 році. Тоді за участю Московської патріархії виникла фінансово-торговельна група "Ніка", віце-президентом якої став протоієрей Володимир Верига. Про це повідомляють росі...