"Это самый яркий эротический сон для женщин нашей страны": Раніше популярна російська співачка шокувала навіть росіян своїми висловлюваннями про Путіна (відео)

Російська співачка вважає 66-річного президента узурпатора Володимира Путіна секс-символом Росії. Окрім президента РФ, співачці іноді сниться Алла Пугачова.

"Женское счастье"... "Бухгалтер милый мой бухгалтер. Вот он какой такой простой"

Популярна в дев'яностих співачка Альона Апіна заявила, що президент РФ Володимир Путін – це «найяскравіший еротичний сон» для російських жінок, повідомляють Патріоти України.

Навіть росіяни сміються над заявою Апіної. Постарілий низькорослий Путін, на їхнє глибоке переконання, зовсім не тягне на "секс-символ".

«У мене теж кілька раз бувало, коли він [Путін] мені снився, взагалі в якихось таких, дуже сміливих, абсолютно, образах», - зізналася співачка в інтерв'ю DW.

«Чому Володимир Володимирович – я так досі і не зрозуміла. Не так часто [сниться]. Добре, чи погано – не знаю. ...І я думала, що це я одна така. Я десь це в якомусь інтерв'ю сказала, і пішли коментарі. Боже мій, та це був самий, загалом, «багатий кущ», з якого всі жінки: «і мені сниться, і мені сниться...», - зазначила Апьона.

Подібну ситуацію співачка пов'язує з тим, що Путін - «найголовніший чоловік країни». Вона також розповіла, що іноді їй сниться Алла Пугачова. Як правило, це провіщує якісь поворотні події в житті.

Навіть росіяни сміються над заявою Апіної. Постарілий низькорослий Путін, на їхнє глибоке переконання, зовсім не тягне на "секс-символ".

" Тільки жінки бальзаківського віку і такі упоротие, як Апіна, можуть бачити в літньому, дрібному плішивих убозтві, альфа самця ... Вони схильні перебільшувати, ці постклімаксние дами ", - жорстко відзначають коментатори. "

Він фалічний символ Росії ", - пригадують в Мережі відому на весь світ кричалку харківських ультрас про Путіна.

" Альона Апіна МАЄ ПРАВО ЛЮБИТИ ПУТІНА !!! Збоченці теж люди ", - потішаються над співачкою.

Примітно, що в коментарях до інтерв'ю на Youtube користувачі розкритикували смаки Апіної, вказавши, зокрема, на вік та зріст Путіна.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

За тиждень у християн східного обряду Великдень! Що дозволяється робити у Вербну неділю і чого не бажано

неділя, 9 квітень 2023, 8:18

За тиждень до Великодня, також у неділю, віруючі йдуть до церкви святити гілочки верби і приносять їх додому для захисту оселі, родинного добробуту та здоров'я рідних. Цей день називають Входом Господнім у Єрусалим, Вербною неділею, "шутковою" або "кві...

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...