Там, де добре. Пріоритети: Куди найчастіше емігрують українці, - інфографіка

Мігранти визнають, що заробляють за кордоном набагато більше, ніж удома.

Такі дані надає видання Expat Insider, передають Патріоти України.

Более половины украинских мигрантов – 4,4 млн – проживает в России. В странах Европы больше всего украинцев живет в Польше – 1,2 млн человек. Такое же количество выходцев из Украины насчитывается в Канаде.

Кроме того, 940 тысяч украинских эмигрантов проживает в США, 500 тысяч – в Бразилии, 231 тысяча – в Италии и 230 тысяч – в Германии.

Согласно исследованию, среднестатистическому украинскому мигранту 32 года, как правило, он хорошо образован и владеет иностранными языками. Мигрирует в основном в поисках лучших условий для жизни. При этом 72% украинцев за рубежом – женщины, и только 28% – мужчины. 57% из них работают (18% заняты в IT-сфере), 7% – в поиске работы, а 6% являются студентами.

Мигранты признают, что зарабатывают за границей намного больше, чем дома. В частности, только из Польши в первом квартале 2017 года украинцы перевели домой более 4,3 млрд злотых.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Що таке стартап у США, як його заснувати та досягнути успіху

середа, 18 вересень 2019, 7:50

Український підприємець залишив свій успішний український бізнес та став співзасновником американського стартапу. Коли ти жертвуєш спокійним життям, успішною роботою та стабільним заробітком, що там про тебе люди говорять? Певно, що ти дивак, пише укра...

Без "біндер" і тут не минулось: Як Путін ходив до ворожки, про свою смерть дізнаватись

середа, 18 вересень 2019, 7:30

Буде, чи не буде? А коли ж свято? Про те, як Путін до ворожки ходив просторами інтернету ходить гарна оповідка. Пропонуємо її нашим читачам. Анекдот про Путна опублікував в спільноті порталу Патріоти України учасник Юрій Прощенко.