Там, де добре. Пріоритети: Куди найчастіше емігрують українці, - інфографіка

Мігранти визнають, що заробляють за кордоном набагато більше, ніж удома.

Такі дані надає видання Expat Insider, передають Патріоти України.

Более половины украинских мигрантов – 4,4 млн – проживает в России. В странах Европы больше всего украинцев живет в Польше – 1,2 млн человек. Такое же количество выходцев из Украины насчитывается в Канаде.

Кроме того, 940 тысяч украинских эмигрантов проживает в США, 500 тысяч – в Бразилии, 231 тысяча – в Италии и 230 тысяч – в Германии.

Согласно исследованию, среднестатистическому украинскому мигранту 32 года, как правило, он хорошо образован и владеет иностранными языками. Мигрирует в основном в поисках лучших условий для жизни. При этом 72% украинцев за рубежом – женщины, и только 28% – мужчины. 57% из них работают (18% заняты в IT-сфере), 7% – в поиске работы, а 6% являются студентами.

Мигранты признают, что зарабатывают за границей намного больше, чем дома. В частности, только из Польши в первом квартале 2017 года украинцы перевели домой более 4,3 млрд злотых.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Вчені розкрили список скарбів, які ще можна знайти і відкопати в Україні

середа, 13 листопад 2019, 20:00

Скарби досі перебувають в надрах української землі. З плином часу в руки істориків і археологів потрапляли відомості про існування та приблизне місцезнаходження захованих цінностей, проте далеко не всі з них вдавалося швидко шукати, передають Патріоти ...

Зе! команда в дії: Жительці Івано-Франківська влаштували "терор" фанати президента (відео)

середа, 13 листопад 2019, 15:56

Її телефон не замовкає ні на хвилину. Жінці уже чотири роки надзвонюють прихильники серіалу "Слуга народу". Жительці Івано-Франківська Юліані Антонюк уже чотири роки надзвонюють прихильники серіалу "Слуга народу". Вони запитують у неї про "Косого" та ц...