Там, де добре. Пріоритети: Куди найчастіше емігрують українці, - інфографіка

Мігранти визнають, що заробляють за кордоном набагато більше, ніж удома.

Такі дані надає видання Expat Insider, передають Патріоти України.

Более половины украинских мигрантов – 4,4 млн – проживает в России. В странах Европы больше всего украинцев живет в Польше – 1,2 млн человек. Такое же количество выходцев из Украины насчитывается в Канаде.

Кроме того, 940 тысяч украинских эмигрантов проживает в США, 500 тысяч – в Бразилии, 231 тысяча – в Италии и 230 тысяч – в Германии.

Согласно исследованию, среднестатистическому украинскому мигранту 32 года, как правило, он хорошо образован и владеет иностранными языками. Мигрирует в основном в поисках лучших условий для жизни. При этом 72% украинцев за рубежом – женщины, и только 28% – мужчины. 57% из них работают (18% заняты в IT-сфере), 7% – в поиске работы, а 6% являются студентами.

Мигранты признают, что зарабатывают за границей намного больше, чем дома. В частности, только из Польши в первом квартале 2017 года украинцы перевели домой более 4,3 млрд злотых.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Сдулась рашка в Крыму", або "Керчь и Дно россии" (фото)

вівторок, 18 червень 2019, 7:10

У мережі з'явилися показові фото розчарованого Криму. У мережі показали фото зі святкування "Дня Росії" на окупованому Москвою українському півострові Крим. Цього року ці заходи були досить непопулярні серед місцевих жителів. На них не було веселощів і...

"Як гопник": Перелітну Лободу підняли на сміх за її вульгарний знімок

вівторок, 18 червень 2019, 6:55

Скандальна співачка виставила напоказ груди і сіла в позу, за яку її висміяли в мережі. Зірка позувала навпочіпки в леопардовому костюмі і оголила груди в бюстгальтері, а фото оприлюднила в Instgaram. "Захід сонця", – коротко підписала під брутальним, ...