Там, де добре. Пріоритети: Куди найчастіше емігрують українці, - інфографіка

Мігранти визнають, що заробляють за кордоном набагато більше, ніж удома.

Такі дані надає видання Expat Insider, передають Патріоти України.

Более половины украинских мигрантов – 4,4 млн – проживает в России. В странах Европы больше всего украинцев живет в Польше – 1,2 млн человек. Такое же количество выходцев из Украины насчитывается в Канаде.

Кроме того, 940 тысяч украинских эмигрантов проживает в США, 500 тысяч – в Бразилии, 231 тысяча – в Италии и 230 тысяч – в Германии.

Согласно исследованию, среднестатистическому украинскому мигранту 32 года, как правило, он хорошо образован и владеет иностранными языками. Мигрирует в основном в поисках лучших условий для жизни. При этом 72% украинцев за рубежом – женщины, и только 28% – мужчины. 57% из них работают (18% заняты в IT-сфере), 7% – в поиске работы, а 6% являются студентами.

Мигранты признают, что зарабатывают за границей намного больше, чем дома. В частности, только из Польши в первом квартале 2017 года украинцы перевели домой более 4,3 млрд злотых.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Убогий совок: Маяковський писав слогани до реклами цигарок, а молодий Боярський знявся у рекламі "Меблі по зразках" (фото, відео)

середа, 23 вересень 2020, 8:50

Якою була реклама в Радянському Союзі, хто її придумував і скільки платили акторам. У перші роки Радянського Союзу слогани для реклами писав Володимир Маяковський, а з появою телебачення в роликах про товари і послуги знімалися навіть зірки екрану на з...

Ситуація п'ятого президента Білорусі плачевна, судячи з усього на нього чекає міжнародний правовий дефолт, - опозиціонер

середа, 23 вересень 2020, 8:25

У Білорусі перестали функціонувати закони, включно з тими, які були написані "під Лукашенко". П'ятий президент Білорусі Олександр Лукашенко опинився в стані правового дефолту всередині країни, повідомляють Патріоти України. Таку заяву в ефірі телеканал...