Такі люди - гордість України: Волонтер із Борисполя нагодувала 150 тисяч бійців АТО (відео)

Тепер бійці бійці бажають познайомитися з Олею і хочуть, щоб жінка приїхала до них на позицію.

Скріншот з відео

Волонтер из Борисполя Оля Салий за два года передала на передовую 15 тыс. порций сушеного супа, которыми можно накормить 130 тыс. бойцов АТО.

Об этом сообщает ТСН. На днях 35-летняя женщина отправила юбилейный 15-тысячный набор для юшки. А пока посылку везут военным, она уже готовит новые порции для защитников, которых никогда не видела.

Сами же бойцы желают познакомиться с Олей. Они хотят, чтобы волонтер приехала к ним.
"Чтобы женщина приехала на позицию и приготовила вкусное блюдо, пообедали бы, поужинали, познакомились, и на душе прекрасно, идешь себе в бой", - говорят военные.
АТОшники добавили, что уха женщины способна покорить мужское сердце. Сама же Оля не замужем. Бойцы регулярно передают в Борисполь благодарности за еду и уверенны, что в их бригаде можно найти достойного жениха для волонтера.
Вот только Оля пока не спешит, поскольку уверенна, что мужчинам на войне мешать нельзя. "Говорят, на фронте лучше без женщин. Я там не была ни разу", - признала она.


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Вільха", "Нептун" та "Дельта": ЗСУ поповнять високотехнологічним озброєнням (відео)

середа, 1 липень 2020, 20:30

Коли самеу ЗСУ з'являться зразки високотехнологічної техніки і яке високотехнологічне озброєння отримають українські військові протягом наступних років. За словами Миронюка, відповідно до основних показників Державного оборонного замовлення у 2020-2022...

Хіти тижня. Брудна робота під землею: Яка заробітна плата у жінок на тяжкій роботі у шахті

середа, 1 липень 2020, 18:30

Як живе і скільки отримує жінка, що працює в шахті. Робота в магазині — це весь день на ногах, один вихідний і вираховування відсотків із заробленого. Куди спокійніше — працювати в шахті, говорить мешканка Кривого Рогу. Не називаючи свого імені, вона в...