Такі люди - гордість України: Волонтер із Борисполя нагодувала 150 тисяч бійців АТО (відео)

Тепер бійці бійці бажають познайомитися з Олею і хочуть, щоб жінка приїхала до них на позицію.

Скріншот з відео

Волонтер из Борисполя Оля Салий за два года передала на передовую 15 тыс. порций сушеного супа, которыми можно накормить 130 тыс. бойцов АТО.

Об этом сообщает ТСН. На днях 35-летняя женщина отправила юбилейный 15-тысячный набор для юшки. А пока посылку везут военным, она уже готовит новые порции для защитников, которых никогда не видела.

Сами же бойцы желают познакомиться с Олей. Они хотят, чтобы волонтер приехала к ним.
"Чтобы женщина приехала на позицию и приготовила вкусное блюдо, пообедали бы, поужинали, познакомились, и на душе прекрасно, идешь себе в бой", - говорят военные.
АТОшники добавили, что уха женщины способна покорить мужское сердце. Сама же Оля не замужем. Бойцы регулярно передают в Борисполь благодарности за еду и уверенны, что в их бригаде можно найти достойного жениха для волонтера.
Вот только Оля пока не спешит, поскольку уверенна, что мужчинам на войне мешать нельзя. "Говорят, на фронте лучше без женщин. Я там не была ни разу", - признала она.


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Щоб потрапити в пастку, не потрібні ні підпис, ні оригінали документів: Як шахраї оформляють на українців кредити без їх відома

субота, 28 березень 2020, 23:55

Людина може навіть не здогадуватися, що хтось на її ім'я оформляє, або вже оформив кредит. За якою ж схемою працюють ошуканці? Стало відомо, як шахраї "працюють" оформляючи величезні кредити на українців, які взагалі навіть не здогадуються про це. І дл...

Зірвав "джекпот" з комори: Чоловік на карантині знайшов 270 рулонів туалетного паперу 1980-х років у забутому сховищі (фото)

середа, 25 березень 2020, 6:30

У Сіднеї (Австралія) чоловік вирішив розібрати комору батька під час карантину і виявив сховок з сотнею рулонів туалетного паперу сорокарічної давнини. Чоловік на ім'я Майкл Гуіргіс розповів, що під час карантину він вирішив розібрати стару комору покі...