Таємниці Будинку примар на Полтавщині можливо розкриті (відео)

Будинок примар - називают його місцеві жителі. Спів церковного хору, дзвін келихів, плач, дивні вогні і силуети, які з'являються у вікнах. Все це відбувається в одному місці, і вже багато років приваблює шукачів непізнаного.

Об этом пишет Status Quo.

Хомутец – небольшое село в 14 км от Миргорода и 100 км от Полтавы.

В начале ХІХ века имение унаследовал Иван Матвеевич Муравьев-Апостол – потомок украинского гетмана Даниила Апостола по женской линии. Именно он возвел здесь двухэтажный дворец в стиле классицизма и перепланировал парк.

Его сыновья - Матвей, Сергей и Ипполит - были активными участниками декабристского движения.

Сейчас старинная усадьба разваливается с каждым годом.

GPS координаты усадьбы – 50.062690 N, 33.704982 E.

Пение церковного хора, звон бокалов, плач, странные огни и силуэты, которые появляются в окнах. Все это происходит в одном месте, и уже много лет привлекает искателей непознанного. Валерия Микульская побывала в заброшенной усадьбе Муравьевых-Апостолов.


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Ляпас Кремлю від найвідомішого китайського онлайн-магазину: AliExpress остаточно визначився, чий Крим

вівторок, 23 липень 2019, 23:05

"Он сам в полной за*нице", - розповідає мешканець окупованого півострову про випадки покупок товарів з відомого онлайн-магазину. "После аннексии Крыма китайский интернет-магазин AliExpress перестал поставлять заказы жителям оккупированного полуострова...

Хіти тижня. Що відбувається на валютному ринку, і що буде з курсом долара до кінця літа і восени

понеділок, 22 липень 2019, 20:30

Як довго триватиме сезон дешевої американської валюти. На цьому тижні сталася важлива подія. На валютному ринку спостерігалася сама міцна гривня за останні два роки. 10 липня курс був встановлений Нацбанком на рівні 25,48 гривні, передають Патріоти Укр...