Таємниці Будинку примар на Полтавщині можливо розкриті (відео)

Будинок примар - називают його місцеві жителі. Спів церковного хору, дзвін келихів, плач, дивні вогні і силуети, які з'являються у вікнах. Все це відбувається в одному місці, і вже багато років приваблює шукачів непізнаного.

Об этом пишет Status Quo.

Хомутец – небольшое село в 14 км от Миргорода и 100 км от Полтавы.

В начале ХІХ века имение унаследовал Иван Матвеевич Муравьев-Апостол – потомок украинского гетмана Даниила Апостола по женской линии. Именно он возвел здесь двухэтажный дворец в стиле классицизма и перепланировал парк.

Его сыновья - Матвей, Сергей и Ипполит - были активными участниками декабристского движения.

Сейчас старинная усадьба разваливается с каждым годом.

GPS координаты усадьбы – 50.062690 N, 33.704982 E.

Пение церковного хора, звон бокалов, плач, странные огни и силуэты, которые появляются в окнах. Все это происходит в одном месте, и уже много лет привлекает искателей непознанного. Валерия Микульская побывала в заброшенной усадьбе Муравьевых-Апостолов.


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...