Таємниці Будинку примар на Полтавщині можливо розкриті (відео)

Будинок примар - називают його місцеві жителі. Спів церковного хору, дзвін келихів, плач, дивні вогні і силуети, які з'являються у вікнах. Все це відбувається в одному місці, і вже багато років приваблює шукачів непізнаного.

Об этом пишет Status Quo.

Хомутец – небольшое село в 14 км от Миргорода и 100 км от Полтавы.

В начале ХІХ века имение унаследовал Иван Матвеевич Муравьев-Апостол – потомок украинского гетмана Даниила Апостола по женской линии. Именно он возвел здесь двухэтажный дворец в стиле классицизма и перепланировал парк.

Его сыновья - Матвей, Сергей и Ипполит - были активными участниками декабристского движения.

Сейчас старинная усадьба разваливается с каждым годом.

GPS координаты усадьбы – 50.062690 N, 33.704982 E.

Пение церковного хора, звон бокалов, плач, странные огни и силуэты, которые появляются в окнах. Все это происходит в одном месте, и уже много лет привлекает искателей непознанного. Валерия Микульская побывала в заброшенной усадьбе Муравьевых-Апостолов.


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Думав, що сусіди зрадіють, але натомість почув невдоволення: Ветеран АТО витратив понад 100 тис. гривень премії на ремонт під'їзду в будинку (відео)

субота, 7 грудень 2019, 17:30

Микола Маланіч отримав премію від мерії і витратив її на ремонт під'їзду львівської багатоповерхівки, де він живе разом зі своєю сім'єю. Чоловік самостійно профінансував ремонт. Завдяки йому в під'їзді встановили нову плитку, пандус, поручні, а також к...

З архіву ПУ. "Что это за дерьмо, я спрашиваю? Какая такая "Россия"?": В окупованому Донецьку прокляли недоімперію

п’ятниця, 6 грудень 2019, 18:00

Все більше адептів так званої «Донецької республіки» висловлюють в соцмережах своє невдоволення і «передвиборним» процесом, і політикою Кремля в ОРДЛО в цілому. Навіть не дивлячись на так звані фейковибори. Московська пропагандистка Марина Ахмедова, як...