Таємниці Будинку примар на Полтавщині можливо розкриті (відео)

Будинок примар - називают його місцеві жителі. Спів церковного хору, дзвін келихів, плач, дивні вогні і силуети, які з'являються у вікнах. Все це відбувається в одному місці, і вже багато років приваблює шукачів непізнаного.

Об этом пишет Status Quo.

Хомутец – небольшое село в 14 км от Миргорода и 100 км от Полтавы.

В начале ХІХ века имение унаследовал Иван Матвеевич Муравьев-Апостол – потомок украинского гетмана Даниила Апостола по женской линии. Именно он возвел здесь двухэтажный дворец в стиле классицизма и перепланировал парк.

Его сыновья - Матвей, Сергей и Ипполит - были активными участниками декабристского движения.

Сейчас старинная усадьба разваливается с каждым годом.

GPS координаты усадьбы – 50.062690 N, 33.704982 E.

Пение церковного хора, звон бокалов, плач, странные огни и силуэты, которые появляются в окнах. Все это происходит в одном месте, и уже много лет привлекает искателей непознанного. Валерия Микульская побывала в заброшенной усадьбе Муравьевых-Апостолов.


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Нововведення НБУ гарантують складнощі з отриманням кредиту українцями

середа, 22 травень 2019, 23:48

Для отримання кредиту у банку будуть встановлені жорсткі умови. В Україні посилять умови для отримання кредиту в банку. Національний банк своєю постановою №70 з 1 липня 2019 року ввів у дію тестовий режим нової системи, а з 1 грудня всі фінансові устан...

160 років тому весь Лондон вразив випадок з Біг Беном

середа, 22 травень 2019, 23:40

Неймовірна подія сталася з велетенським годинником. Годинник на башті Біг Бен запустили 21 травня 1859 року. Перша спроба виявилася невдалою - годинник не працював. Офіційно відкрили через 10 днів, повідомляє Газета, передають Патріоти України. Після т...