"Тает лед на хронической луже, из проталин лезут трава и окурки": Кремлівський куратор "ЛДНР" розсмішив мережу своїм віршем

Користувачі мережі побачили у вірші Суркова неприпустиму аналогію.

Помічник президента Росії Владислав Сурков, який, як вважається, курирує псевдореспубліки на Донбасі, написав білий вірш про двох сніговиків.

Вірш було опубліковано в журналі "Русский пионер".

"Владислав Сурков радий, звичайно, весні, як і всьому живому, а тільки і співчуває їй так само, як йому всьому. І так, як тільки і може поет, а тим більше помічник президента Росії: плачучи й сміючись одночасно", — йдеться у передмові до твору.

У вірші розповідається про двох сніговиків, які гинуть з приходом весни, і при цьому "нікуди не біжать і не лізуть".

Владислав Сурков регулярно публікується в журналі "Русский пионер". У 2009 році окремим додатком до журналу вийшов роман "Околоноля" письменника Натана Дубовицького, авторство якого приписують Суркову. Також на вірші помічника Путіна писав музику один з учасників групи "Агата Крісті" Вадим Самойлов.

Користувачі соціальних мереж вже обговорюють складний дивний вірш Суркова. "Добрий прихід", - пише користувач під ніком Alexey. А користувач Николай Алтухов побачив у двох сніговиках "неприпустиму аналогію".

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...