"Стоя на коленях": Російський музикант підняв на сміх президентські вибори в РФ (відео)

За совок, чи за вставання з колін - за що голосувати, запитує автор.

Відомий російський музикант, поет і композитор Вася Обломов представив нову пісню про вибори президента в РФ. Відео було опубліковано на каналі артиста в YouTube, повідомляють Патріоти України.

У пісні співається про те, що росіянам чекає складний вибір при голосуванні за президента РФ: хтось буде згадувати про радянське минуле, кому-то доведеться "встати з колін".


Фрагмент з пісні:

"Хочется весною снова жизнь начать.

За кого голосовать?

Прошлое советское нам мило опять.

За кого голосовать?

Чтобы все простить нужно все понять.

За кого голосовать?

Будешь своим внукам это объяснять.

За кого голосовать?

Тем кому не дали, с них уже не взять.

За кого голосовать?

А ты не беспокойся, продолжай пинать.

За кого голосовать?

Стоя на коленях - начинай вставать.

За кого голосовать?

Вот вернется Сталин - будет вас сажать!

За кого голосовать?

Здесь же у него друг, там у него зять.

За кого голосовать?

Жизнь теперь такая и не тебе решать.

За кого голосовать?"

У бюлетені зазначено вісім кандидатів на зайняття високої посади: Сергій Бабурін, Павло Грудінін, Володимир Жириновський, Володимир Путін, Ксенія Собчак, Максим Сурайкін, Борис Титов і Григорій Явлінський.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Щоб потрапити в пастку, не потрібні ні підпис, ні оригінали документів: Як шахраї оформляють на українців кредити без їх відома

субота, 28 березень 2020, 23:55

Людина може навіть не здогадуватися, що хтось на її ім'я оформляє, або вже оформив кредит. За якою ж схемою працюють ошуканці? Стало відомо, як шахраї "працюють" оформляючи величезні кредити на українців, які взагалі навіть не здогадуються про це. І дл...

Зірвав "джекпот" з комори: Чоловік на карантині знайшов 270 рулонів туалетного паперу 1980-х років у забутому сховищі (фото)

середа, 25 березень 2020, 6:30

У Сіднеї (Австралія) чоловік вирішив розібрати комору батька під час карантину і виявив сховок з сотнею рулонів туалетного паперу сорокарічної давнини. Чоловік на ім'я Майкл Гуіргіс розповів, що під час карантину він вирішив розібрати стару комору покі...