Стало відомо, на скільки українцям скоротили виплати на комунальні субсидії

В січні-липні субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено в 4,2 рази менше, ніж за аналогічний період 2017 го

Українцям в січні-липні 2018 го призначено 734 млн грн субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Це в 4,2 рази менше, ніж за аналогічний період 2017 го, інформують Патріоти України.

В городах субсидии назначены на сумму 536,8 млн грн, в селах - 197,2 грн, сообщает Государственная служба статистики Украины.

Средства на оплату ЖКУ в январе-июле были назначены 2,667 млн семей. В городах субсидии назначили 1,76 млн семей, в селах - 908,3 тыс. семей. По сравнению с январем-июлем 2017-го количество семей, которым дали денежную помощь, уменьшилась 54,9%. Средний размер назначенной субсидии на одну семью в июле 2018-го по сравнению с июлем прошлого года уменьшился на 28,8% - до 103,9 грн.

В Украине с 1 мая ввели новые правила оформления субсидий. 80% потребителей субсидию переоформят автоматически. Государство и дальше будет оказывать помощь по оплате коммунальных услуг безработным. Для этого необходимо честно декларировать свои доходы, полученные за границей или в теневом секторе экономики.

Джерело: Gazeta.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

За тиждень у християн східного обряду Великдень! Що дозволяється робити у Вербну неділю і чого не бажано

неділя, 9 квітень 2023, 8:18

За тиждень до Великодня, також у неділю, віруючі йдуть до церкви святити гілочки верби і приносять їх додому для захисту оселі, родинного добробуту та здоров'я рідних. Цей день називають Входом Господнім у Єрусалим, Вербною неділею, "шутковою" або "кві...

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...