Стало вдвічі менше: Мін’юст повідомив кількість довічно ув’язнених в Україні

Це пов"язано з декриміналізацією деяких статей і відомим «законом Савченко» .

На сьогоднішній день в українській пенітенціарній системі знаходяться близько шестидесяти тисяч чоловік, при цьому кілька років тому це число становило 120 тисяч.

На кінець першого кварталу 2017 року на довічне ув’язнення знаходяться 1565 осіб, з них 22 жінки, – повідомив заступник міністра юстиції Денис Чернишов в інтерв’ю Укрінформу.
За словами чиновника останніми роками в Україні дуже змінилася етнічна складова: через анексію Криму, та проведення АТО в Донецькій і Луганській областях.
Все це разом з декриміналізацією деяких статей і відомим «законом Савченко» призвело до зменшення кількості ув’язнених.
“Звичайно, є і рецидиви, статистику веде Міністерство внутрішніх справ. Ми вважаємо, що необхідно розробити і оновити базу ув’язнених, зробити її повною, де можна було б «вести» ув’язненого і мати всі його дані: статті, за якими відбуває покарання, наявність медичної картки, відомості про професію, якщо має, соціальні зв’язки і інше. Для того, щоб людину перебудовувати, треба його знати”, – заявив Чернишов.

ДжерелоОпублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...