Стало вдвічі менше: Мін’юст повідомив кількість довічно ув’язнених в Україні

Це пов"язано з декриміналізацією деяких статей і відомим «законом Савченко» .

На сьогоднішній день в українській пенітенціарній системі знаходяться близько шестидесяти тисяч чоловік, при цьому кілька років тому це число становило 120 тисяч.

На кінець першого кварталу 2017 року на довічне ув’язнення знаходяться 1565 осіб, з них 22 жінки, – повідомив заступник міністра юстиції Денис Чернишов в інтерв’ю Укрінформу.
За словами чиновника останніми роками в Україні дуже змінилася етнічна складова: через анексію Криму, та проведення АТО в Донецькій і Луганській областях.
Все це разом з декриміналізацією деяких статей і відомим «законом Савченко» призвело до зменшення кількості ув’язнених.
“Звичайно, є і рецидиви, статистику веде Міністерство внутрішніх справ. Ми вважаємо, що необхідно розробити і оновити базу ув’язнених, зробити її повною, де можна було б «вести» ув’язненого і мати всі його дані: статті, за якими відбуває покарання, наявність медичної картки, відомості про професію, якщо має, соціальні зв’язки і інше. Для того, щоб людину перебудовувати, треба його знати”, – заявив Чернишов.

ДжерелоОпублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Українську медсестру відзначили в Арґентині за посвяту в боротьбі з пандемією COVID-19

понеділок, 12 квітень 2021, 0:30

Серед більш ніж 75 учасників відзначили українську медсестру за боротьбу з пандемією у Аргентині. 9 березня відбувся віртуальний захід “Солідарні жінки”, організований Жіночим Підкомітетом Аргентинської Федерації Громад, спільно з Дирекцією Громадських...

Ненавмисно зіпсували: Пара дописала пензлями картину ціною $416 тис.

понеділок, 12 квітень 2021, 0:05

Люди просто не зрозуміли нюанси виставки. Твір мистецтва вартістю $416 тис. пошкодила подружня пара, яка неправильно зрозуміла виставку в галереї, повідомляють Патріоти України. Чоловік і жінка, яким орієнтовно 20 років, відвідали виставку вуличного ми...