Спалахне по всьому світу: Спрогнозовано жахливі наслідки виходу США з ракетного договору з РФ

Вихід США із Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (РСМД) може викликати масу конфліктів у всьому світі через критичну концентрацію озброєння.

Запуск балістичної ракети"Не можна сказати, що "холодна війна" припинялася. Якщо розрив договору відбудеться - це ускладнить відносини практично у всьому світі, бо вирішальною силою в світі є Америка і РФ", - сказав генерал-лейтенант Дмитро Уманець, інформують Патріоти України.

За його словами, ситуація буде дуже ускладнюватися, фронтальне озброєння в світі може досягти неймовірних розмірів.

"Коли гонка озброєнь дійде до якоїсь критичної межі, це озброєння потрібно буде десь використовувати, тому природно, що будуть шукати конфлікти. І не тільки в Україні, регіонів багато, де є якісь претензії один до одного, де є якісь моменти. Сірник запалив, і вогнище піде то в одному, то в іншому місці", - говорить він.

Уманець вважає, що запобігти подібному сценарію можливо.

"Запобігти цьому можна переговорами, зустрічами на найвищому рівні, укладенням договорів по типу ОСО (обмеження стратегічних озброєнь, - Ред.), адже якось вони домовилися навіть в СРСР під час "холодної війни", але домовилися. Думаю, що і тут можна домовиться, чи вигідно це комусь із них, не знаю", - зазначив генерал-лейтенант.

Джерело: Обозреватель
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Вільха", "Нептун" та "Дельта": ЗСУ поповнять високотехнологічним озброєнням (відео)

середа, 1 липень 2020, 20:30

Коли самеу ЗСУ з'являться зразки високотехнологічної техніки і яке високотехнологічне озброєння отримають українські військові протягом наступних років. За словами Миронюка, відповідно до основних показників Державного оборонного замовлення у 2020-2022...

Хіти тижня. Брудна робота під землею: Яка заробітна плата у жінок на тяжкій роботі у шахті

середа, 1 липень 2020, 18:30

Як живе і скільки отримує жінка, що працює в шахті. Робота в магазині — це весь день на ногах, один вихідний і вираховування відсотків із заробленого. Куди спокійніше — працювати в шахті, говорить мешканка Кривого Рогу. Не називаючи свого імені, вона в...