Соцмережі регочуть: "Нанотехнологія РФ - "Фільтр Гопника" успішно пройшла випробування!" (відео)

Соцмережі відреагували на команду Путіна "Вільно!" під час економічного форуму.

Президент Росії Володимир Путін привітав учасників Пітерського економічного форуму словом "вільно". Це сталося під час виходу на сцену політиків з Індії, Австрії та Молдови. Останнім з'явився Путін і виголосив військову команду. При цьому перекладач переклав слова президента РФ, як "welcome" (ласкаво просимо).

Витівка Путіна активно обговорюється користувачами соціальних мереж.

"Путін привітав учасників Пітерського економічного форуму командою "Вільно". Це все, що вам треба знати про інвестиційний клімат РФ", "Путін сказав ВІЛЬНО, а іноземцям перевели Welcome. Нанотехнологія РФ - "Фільтр Гопника" успішно пройшла випробування!", - пишуть вони. При цьому наголошується, що присутні самі винні в тому, що російський президент може до них так звертатися.


Користувачі соцмереж, яких манери російського президента не залишили байдужими, відреагували на інцидент іронічним глузуванням.


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Секс з молодою вовчицею": "Дизель шоу" позбиткувалися над піснею Винника

понеділок, 6 грудень 2021, 23:55

Дизель шоу захопили мережу пародією на пісню Винника. "Супер! Ви найкращі!", "Найкраще у світі шоу", "Який класний випуск! Супер!", "Люблю українські потяги", "Ваше шоу краще за всіх", "Про залізницю - супер!", - пишуть в мережі .

Хіти тижня. Ці знаки Зодіаку "вибухонебезпечні"! Тримайтеся від них подалі

субота, 4 грудень 2021, 22:00

Зараз вони спокійні і врівноважені, а вже через хвилину можуть лютувати, аж підскакувати. У кожного з нас, напевно, є знайомі, від яких краще триматися подалі, бо їхня поведінка непередбачувана: зараз вони спокійні і врівноважені, а вже через хвилину м...