Соцмережі регочуть: "Нанотехнологія РФ - "Фільтр Гопника" успішно пройшла випробування!" (відео)

Соцмережі відреагували на команду Путіна "Вільно!" під час економічного форуму.

Президент Росії Володимир Путін привітав учасників Пітерського економічного форуму словом "вільно". Це сталося під час виходу на сцену політиків з Індії, Австрії та Молдови. Останнім з'явився Путін і виголосив військову команду. При цьому перекладач переклав слова президента РФ, як "welcome" (ласкаво просимо).

Витівка Путіна активно обговорюється користувачами соціальних мереж.

"Путін привітав учасників Пітерського економічного форуму командою "Вільно". Це все, що вам треба знати про інвестиційний клімат РФ", "Путін сказав ВІЛЬНО, а іноземцям перевели Welcome. Нанотехнологія РФ - "Фільтр Гопника" успішно пройшла випробування!", - пишуть вони. При цьому наголошується, що присутні самі винні в тому, що російський президент може до них так звертатися.


Користувачі соцмереж, яких манери російського президента не залишили байдужими, відреагували на інцидент іронічним глузуванням.


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...