Фахівці проаналізували дані здоров’я 15 добровольців. Експерти стежили за ритмом серця водіїв.
Учені з Австралії з'ясували, чому водії засинають за кермом, пише видання Максимум.ФМ, повідомляють Патріоти України.
Через низькочастотні вібрації транспортного засобу водіїв хилить до сну. Про це розповіли наукові співробітники Мельбурнського королівського технологічного університету.
Фахівці проаналізували дані здоров'я 15 добровольців. Експерти стежили за ритмом серця водіїв. Під час тестування учасники експерименту рухалися на симуляторі кабіни автомобіля. Технологія імітувала монотонний рух по двосмуговій трасі.
З'ясувалося, що ті, хто піддавався низькочастотним вібраціям (4-7 герц), позіхали вже через 15 хвилин. Рівень сонливості через 30 хвилин збільшився ще більше, а через годину люди просто занурювалися в сон.
"Низькочастотні вібрації машини впливають на водія. У підсумку багато засинають за кермом", – заявили автори експерименту.
Водночас вчені відзначають, що водії були бадьоріші при вібрації на інших частотах. Надалі австралійські фахівці мають намір провести додаткові дослідження.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
За тиждень до Великодня, також у неділю, віруючі йдуть до церкви святити гілочки верби і приносять їх додому для захисту оселі, родинного добробуту та здоров'я рідних. Цей день називають Входом Господнім у Єрусалим, Вербною неділею, "шутковою" або "кві...
Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...