Служити без матюків: Командування 43-го мотопіхотного батальйону привчає воїнів не вживати нецензурну лексику

Російські генерали вважають, що матюк є основою управління боєм, і чимало наших вихованих у радянському культурному середовищі генералів і начальників теж вважають, що без матюків підлеглі завдання не засвоюють, повторюють приклад російських колег. Про це у своєму блозі написав Юрій Бутусов, повідомляють Патріоти України.

"Я сказав, бля ..., всі голосуємо за партію Єдина Росія, бля ..., голосуємо всі за нього, єдиного представника, нах .., з цієї партії бля ...! Буде не так - мені до пиз.. ., бл ..., буду стояти біля урни, буду дивитися, сука, на кожен бюлетень! Завдання поставлене президентом нах ..!" Ось проводиться "агітація" за Путіна і його партію в російській армії, ось як малюються результати на фейкових виборах у фейковій російській недодержаві. Але я про культуру, про нас. Російська армія побудована на матюках, і ось ця незаконна вимога голосувати, з якою командир бригади звернувся до своїх підлеглих - звичайний метод спілкування в армії РФ, де до підлеглих ставляться як до бидла, і матюк є демонстрацією впливу начальства і приниження нижчих за званням", - зазначив журналіст.

"Російський генерал Лебідь говорив, що "матюк є основою управління боєм", і чимало наших вихованих у радянському культурному середовищі генералів і начальників теж вважають, що без матюків підлеглі завдання не засвоюють, повторюють приклад російських "колег". А ось командування 43-го мотопіхотного батальйону привчає наших воїнів служити і спілкуватися без матюків - і навіть більше того, штрафує матюкальників. Ось таке оголошення розміщено в штабі. На фото, зробленому військовослужбовцем батальйону, помітно, що хтось там щось дуже емоційно доводив комбату - в банці 200 гривень лежить! Дуже гідна поведінка і дуже гідний приклад. Сучасний офіцер - це людина високої культури. Не варто брати приклади з путінських недоумків, в Україні є чимало офіцерів, які задають нові стандарти культурного ставлення та поваги в колективі", - підкреслив Бутусов.

Джерело: Цензор.НЕТ
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Гірше місце для мосту в підступній протоці обрати було важко: ''Навіть моряки Керченського порту говорили: "Не можна"', - інженер

четвер, 17 жовтень 2019, 14:30

Навіть при наявності величезного фінансування, недосконалий проект будівництва і помилки робочих приведуть до того, що Кримський міст простоїть недовго. Кримський міст розташовується в дуже складному з точки зору геології місці. З огляду на сумнівний п...

З архіву ПУ. Історія зрадника: "Поїхав рятувати світ від "злих правосєків". Результат - втрата здоров'я, забуття, стара халупа в забутому селі і заклики про допомогу бідному воїну "ополчення"

вівторок, 15 жовтень 2019, 20:30

Бойовик з кличкою " чернець" жив собі в Одесі, горя не знав, поки не сьорбнув настоянки глоду і не відчув себе" великим руським воїном. Як стверджується, якийсь Костянтин, під позивним "Чернець", родом з Одеси і батько п'яти дітей, в липні 2014 року ру...