"Скрепи" у паніці: ВМС України і США проведуть спільні навчання в Чорному морі

Військово-морські сили Збройних сил України спільно з іноземними партнерами завершують підготовку до українсько-американських навчань "Сі Бриз-2017".

Масштабные учения военно-морских сил двух государств пройдут в Одесской и Николаевской областях.

Украино-американские учения "Си Бриз-2017" будут проходить с 10 по 23 июня. Их начало анонсировала пресс-служба Военно-морских сил Украины, сообщает "Диалог.UA".

"Военно-морские силы Вооруженных сил Украины совместно с иностранными партнерами завершают подготовку к украинско-американским учениям "Си Бриз-2017", проведение которых запланировано на 10-23 июля в северо-западной части Черного моря, в Одесской и Николаевской областях", - говорится в сообщении ведомства.
Кроме того, ВСУ продолжают переход на стандарты НАТО и, по словам генерала армии Украины, Степана Полторака, процесс проходит успешно. Об этом он заявил участникам международной конференции в Лондоне, посвященной украинским реформам.
"Мы значительно улучшили военно-полевую медицину и систему эвакуации, создали сеть военных госпиталей и организовали учения шести батальонов ВСУ по стандартам Альянса", – сказал министр обороны.
Он сообщил, что в настоящий момент вооруженные силы страны насчитывают 250 тысяч человек и еще 130 тысяч мощного оперативного резерва.
Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Щоб потрапити в пастку, не потрібні ні підпис, ні оригінали документів: Як шахраї оформляють на українців кредити без їх відома

субота, 28 березень 2020, 23:55

Людина може навіть не здогадуватися, що хтось на її ім'я оформляє, або вже оформив кредит. За якою ж схемою працюють ошуканці? Стало відомо, як шахраї "працюють" оформляючи величезні кредити на українців, які взагалі навіть не здогадуються про це. І дл...

Зірвав "джекпот" з комори: Чоловік на карантині знайшов 270 рулонів туалетного паперу 1980-х років у забутому сховищі (фото)

середа, 25 березень 2020, 6:30

У Сіднеї (Австралія) чоловік вирішив розібрати комору батька під час карантину і виявив сховок з сотнею рулонів туалетного паперу сорокарічної давнини. Чоловік на ім'я Майкл Гуіргіс розповів, що під час карантину він вирішив розібрати стару комору покі...