Скрепи скрегочуть зубами: На Росії за несплачений борг ввели податок на борг та ще й заборону виїзду за кордон

Російські провайдери телефонного зв’язку повідомили клієнтів, що дані про отримані, але не оплачені послуги відправлені до податкової і з них доведеться заплатити прибутковий податок. передавати боржників до інспекції зможуть і банки, і підприємства ЖКГ.

До таких боржників зможуть застосовуватися тепер і традиційні обмеження для неплатників, включаючи заборону виїзду за кордон.

Агенство зазначає, що передавати боржників до інспекції зможуть і банки, і підприємства ЖКГ.

ПАТ «Ростелеком» інформує, що з 1 березня 2016 року в зв’язку зі зміною федерального законодавства «отримані, але не оплачені послуги зв’язку після закінчення терміну давності (від трьох років) визнаються отриманням економічної вигоди користувачем» і оператор св язи зобов’язаний направляти інформацію про таких випадках в податкові органи, – йдеться в повідомленні оператора.

Відповідно до статті 41 Податкового кодексу РФ з отриманої економічної вигоди фізичним особам необхідно заплатити прибутковий податок (за ставкою 13%), – попереджає клієнтів «Ростелеком».

Аналогічне повідомлення раніше отримали клієнти «ВимпелКому» (надає послуги зв’язку під брендом «Білайн»).

Як пояснив представник “Ростелекома” Валерій Костарев, до 1 березня компанія направила в податкову службу інформацію про списані протягом минулого року борги за послуги зв’язку, визнаних безнадійними. До таких боргах «Ростелеком» зараховує ті, які не були сплачені протягом останніх трьох років.

За Податковим кодексом списання заборгованості прирівнюється до отримання матеріальної вигоди, яка підлягає оподаткуванню.

«Відповідно до змін в законодавстві з 2016 року« Ростелеком »як податковий агент зобов’язаний інформувати податкову службу про факт списання такої заборгованості, – каже Костарєв. – Таким чином, абоненти, які заборгували компанії в 2013 році і не погасили борг з тих пір, тепер зобов’язані сплатити з нього прибутковий податок».

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...