Скрепна духовність не для нас: Українці проти політиків, які хрестяться напоказ

Українцям не подобається, коли політики публічно хрестяться.


Більшість українців вважають себе православними, але виступають проти публічної демонстрації політиками своєї релігійності.

Про це свідчать дані дослідження Центру Разумкова.Українці проти публічної релігійності політиків Сайт президента УкраїниБільшість українців вважають себе православними, але виступають проти публічної демонстрації політиками своєї релігійності.

Про це свідчать дані дослідження Центру Разумкова.


Так, якщо в 2010 році позитивне ставлення до такої демонстрації показали 21% опитаних, у 2016 році - 16%, а в 2017 році - лише 13%.

При цьому негативне ставлення зросло з 40% до 47%. При цьому негативне ставлення приблизно однакове серед респондентів у всіх регіонах України: на Заході, в Центрі та Півдні - 45-47%, на Сході - 50%.

Дослідження було проведене соціологічною службою Центру Разумкова 3-9 березня 2017 року в усіх регіонах України крім окупованих територій. Опитано 2016 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Джерело

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Люди працюють з ранку і до ночі": Чим шокував українку острів сонця та квітів (фото)

вівторок, 18 січень 2022, 3:00

"У Греції є все", - відомий вислів, який спонукає поїхати до цієї сонячної та багатої історією країни. Українка, яка виросла в Севастополі, вчилася і працювала у Києві, а тепер живе у Греції, розповіла, чому навчив її Кіпр. Ксенія Осадчук виросла в Сев...

Хіти тижня. Вкрали все, що змогли, перекинулися на звичаї: Як на Росії перебрехали відому українську колядку (відео)

субота, 15 січень 2022, 2:00

Росіяни нахабно видали українську колядку за свою. У мережі українці активно обговорюють переспів російською мовою традиційної української колядки «Добрий вечір тобі, пане господарю», повідомляють Патріоти України. Зокрема, перший куплет російської вер...