Скрепна духовність не для нас: Українці проти політиків, які хрестяться напоказ

Українцям не подобається, коли політики публічно хрестяться.


Більшість українців вважають себе православними, але виступають проти публічної демонстрації політиками своєї релігійності.

Про це свідчать дані дослідження Центру Разумкова.Українці проти публічної релігійності політиків Сайт президента УкраїниБільшість українців вважають себе православними, але виступають проти публічної демонстрації політиками своєї релігійності.

Про це свідчать дані дослідження Центру Разумкова.


Так, якщо в 2010 році позитивне ставлення до такої демонстрації показали 21% опитаних, у 2016 році - 16%, а в 2017 році - лише 13%.

При цьому негативне ставлення зросло з 40% до 47%. При цьому негативне ставлення приблизно однакове серед респондентів у всіх регіонах України: на Заході, в Центрі та Півдні - 45-47%, на Сході - 50%.

Дослідження було проведене соціологічною службою Центру Разумкова 3-9 березня 2017 року в усіх регіонах України крім окупованих територій. Опитано 2016 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Джерело

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"Щоб вижити, я дві доби під палючим сонцем пив гнилу воду з болота": Дивом врятований боєць розповів неймовірну історію

субота, 2 липень 2022, 21:07

Він пролежав на самоті в полі 2 доби. Дві доби на полі бою на Луганщині, яку ворог з останніх сил намагається захопити, пролежав на самоті важкопоранений боєць Національної гвардії України Дмитро із позивним "Фін". Без їжі, під палючим сонцем вдень та ...