Скоро зима: Що принесе в Україну листопад

Синоптики зробили детальний прогноз на листопад 2018 року.

У найближчому майбутньому українцям варто очікувати приходу істотних морозів, які будуть супроводжуватися снігом. Про це заявив народний синоптик Леонід Горбань в коментарі виданню "Известия в Україні", передають Патріоти України.

"С 7 по 9 ноября ожидается от 1 до 2 градусов мороза и мокрый снег с дождем. 11 – 14 числа от 0 до 2 градусов мороза, с 14 по 16 будет плюсовая температура до 4 градусов",– рассказал он.

По словам Горбаня, потом снова следует ожидать похолодания – до 3 градусов мороза.

"С 20 по 23 ноября ожидается плюсовая температура, и с 23 по 27 – морозы усилятся, температура в Украине снизится до -5, возможно, -8 градусов. В этот период дождь со снегом может задержаться", – подчеркнул народный синоптик.

Первый снег, который немножко пролежит на улицах, по прогнозам Горбаня, упадет 27 ноября. Его смоют дожди уже на следующий день. А вот приход настоящей зимы синоптик пообещал только с 16 – 17 января.

"Первый нормальный снег выпадет 27 ноября, но он пролежит недолго и уже на следующий день его смоют дождь и мокрый снег. Первый снег, который продержится несколько дней, ожидается аж в последних числах декабря. Правда, и он пролежит только до первых чисел января", – добавил Горбань.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Літаючі коти, собаки з цигарками, безцеремонні корови: Вдалий ракурс домашніх улюбленців

вівторок, 18 червень 2019, 12:10

Смішні фотографії з тваринами, зроблені у вдалий момент. Часто успіх залежить від вдалого підібраного моменту. Британська газета The Sun , щоб підбадьорити і порадувати читачів, опублікувала добірку смішних фотографій з тваринами, які опинилися в потрі...

"Сдулась рашка в Крыму", або "Керчь и Дно россии" (фото)

вівторок, 18 червень 2019, 7:10

У мережі з'явилися показові фото розчарованого Криму. У мережі показали фото зі святкування "Дня Росії" на окупованому Москвою українському півострові Крим. Цього року ці заходи були досить непопулярні серед місцевих жителів. На них не було веселощів і...