Скільки "вати" в Україні: Реальне число проросійських громадян, - соціолог

За останні три роки після анексії Криму і окупації Донбасу, у жителів України значно змінилося ставлення до Росії.

Після 2014 року, коли сталася анексія Криму і окупація Донбасу, у жителів України значно змінилося ставлення до Росії.

Про це розповіла соціолог, директор фонду Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна.

"Близько 15 - 20% у нас залишається досі. У східних і південних регіонах таких може бути до 30%, але не більшість. До війни і анексії Криму симпатію до Росії у нас відчувала більшість населення", - каже Бекешкіна.

Соціолог зазначає, що раніше симпатію по відношенню до Росії відчували більшість громадян, а в західних регіонах здебільшого ставилися нейтрально. Однак ситуація значно змінилася після подій 2014.

"Я б це навіть сформулювала так – Путін придбав Крим, але втратив Україну", - каже Бекешкіна. За її словами, раніше українці оцінювали російського президента вище, ніж власних. За даними соціологів, його діяльності ставили 6-7 балів з 10.

Джерело: "Апостроф"

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...