Скільки "вати" в Україні: Реальне число проросійських громадян, - соціолог

За останні три роки після анексії Криму і окупації Донбасу, у жителів України значно змінилося ставлення до Росії.

Після 2014 року, коли сталася анексія Криму і окупація Донбасу, у жителів України значно змінилося ставлення до Росії.

Про це розповіла соціолог, директор фонду Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна.

"Близько 15 - 20% у нас залишається досі. У східних і південних регіонах таких може бути до 30%, але не більшість. До війни і анексії Криму симпатію до Росії у нас відчувала більшість населення", - каже Бекешкіна.

Соціолог зазначає, що раніше симпатію по відношенню до Росії відчували більшість громадян, а в західних регіонах здебільшого ставилися нейтрально. Однак ситуація значно змінилася після подій 2014.

"Я б це навіть сформулювала так – Путін придбав Крим, але втратив Україну", - каже Бекешкіна. За її словами, раніше українці оцінювали російського президента вище, ніж власних. За даними соціологів, його діяльності ставили 6-7 балів з 10.

Джерело: "Апостроф"

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Жодного радісного вигуку чи груп любителів "русского міра": Український герб у Херсоні окупанти змогли зірвати тільки за допомогою бронетехнікки (відео)

понеділок, 23 травень 2022, 10:22

Окупанти зірвали великий герб України в Херсоні. Російські окупаційні війська продовжують намагання перетворити Херсон на російське місто. 22 травня вони за допомогою військової техніки зривали великий герб України, передають Патріоти України. Мовиться...

Ще не куштували? Багато втратили: Смачні та ароматні шоколадні млинчики

понеділок, 23 травень 2022, 10:07

Такий варіант чудово поєднується з солодкою начинкою - згущеним молоком, домашньою нутеллою або бананами. Існує безліч цікавих рецептів млинців, але всі господині люблять, коли вони виходять тонкими, ароматними та еластичними, передають Патріоти Україн...