Скільки "вати" в Україні: Реальне число проросійських громадян, - соціолог

За останні три роки після анексії Криму і окупації Донбасу, у жителів України значно змінилося ставлення до Росії.

Після 2014 року, коли сталася анексія Криму і окупація Донбасу, у жителів України значно змінилося ставлення до Росії.

Про це розповіла соціолог, директор фонду Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна.

"Близько 15 - 20% у нас залишається досі. У східних і південних регіонах таких може бути до 30%, але не більшість. До війни і анексії Криму симпатію до Росії у нас відчувала більшість населення", - каже Бекешкіна.

Соціолог зазначає, що раніше симпатію по відношенню до Росії відчували більшість громадян, а в західних регіонах здебільшого ставилися нейтрально. Однак ситуація значно змінилася після подій 2014.

"Я б це навіть сформулювала так – Путін придбав Крим, але втратив Україну", - каже Бекешкіна. За її словами, раніше українці оцінювали російського президента вище, ніж власних. За даними соціологів, його діяльності ставили 6-7 балів з 10.

Джерело: "Апостроф"

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Секс з молодою вовчицею": "Дизель шоу" позбиткувалися над піснею Винника

понеділок, 6 грудень 2021, 23:55

Дизель шоу захопили мережу пародією на пісню Винника. "Супер! Ви найкращі!", "Найкраще у світі шоу", "Який класний випуск! Супер!", "Люблю українські потяги", "Ваше шоу краще за всіх", "Про залізницю - супер!", - пишуть в мережі .

Хіти тижня. Ці знаки Зодіаку "вибухонебезпечні"! Тримайтеся від них подалі

субота, 4 грудень 2021, 22:00

Зараз вони спокійні і врівноважені, а вже через хвилину можуть лютувати, аж підскакувати. У кожного з нас, напевно, є знайомі, від яких краще триматися подалі, бо їхня поведінка непередбачувана: зараз вони спокійні і врівноважені, а вже через хвилину м...