Щоб не отруїтись: Як при покупці обирати правильну рибу

Подивитися на луску, понюхати і натиснути.

Щоб вибрати якісну рибу в супермаркеті, необхідно звернути увагу на її луску, понюхати тушку і натиснути на неї пальцем. Таку думку висловив глава Асоціації рибалок України Олександр Чистяков на прес-конференції, повідомляють Патріоти України.

"Избегайте живую рыбу, у которой отслаивается чешуя. Вы это видите в супермаркетах сплошь и рядом", - отметил эксперт.

По его словам, это происходит потому, что аквариумы, в которых находится рыба, заражены различными болезнями, поскольку их никто не вымораживает и не дезинфицирует.

Так, свежая, хорошая рыба запускается в нездоровую среду, где она моментально заражается. При этом он добавил, что охлажденную рыбу необходимо выбирать по таким качествам: ее глаза должны блестеть, а жабры быть розовыми.

Если хрусталики глаз рыбы помутнели, то от покупки стоит воздержаться. Кроме того, по словам А. Чистякова, рыба должна пахнуть свежестью. Можно также надавить на тушку – ямка должна распрямляться. Если же вмятина остается, значит, в рыбе начались необратимые процессы и она некачественная.

Джерело: asn.in.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Фантастичні знахідки із скарбів НКВД: Що лежить у нашій землі (фото)

п’ятниця, 23 серпень 2019, 18:30

​Їх експонували в Національному музеї історії України на виставці "Барвистий світ прикрас" у 2010 році. Цю історію розповіла журналісту "Історичної Правди" Олександру Зінченку Марина Стрельник - завідувач сектором Національного Музею історії України та...

Хіти тижня. Це варто почути! Дівчата з Тбілісі неперевершено заспівали відому українську пісню (відео)

п’ятниця, 23 серпень 2019, 12:00

Здається, що дівчата народилися в Україні, а не в Грузії. Відео виклала в спільноті порталу Патріоти України учасниця Тетяна Остапенко. "Дівчата з грузинського міста Тбілісі, неперевершено заспівали відому українську пісню з мультфільму "Жив був пес" -...