Щоб не отруїтись: Як при покупці обирати правильну рибу

Подивитися на луску, понюхати і натиснути.

Щоб вибрати якісну рибу в супермаркеті, необхідно звернути увагу на її луску, понюхати тушку і натиснути на неї пальцем. Таку думку висловив глава Асоціації рибалок України Олександр Чистяков на прес-конференції, повідомляють Патріоти України.

"Избегайте живую рыбу, у которой отслаивается чешуя. Вы это видите в супермаркетах сплошь и рядом", - отметил эксперт.

По его словам, это происходит потому, что аквариумы, в которых находится рыба, заражены различными болезнями, поскольку их никто не вымораживает и не дезинфицирует.

Так, свежая, хорошая рыба запускается в нездоровую среду, где она моментально заражается. При этом он добавил, что охлажденную рыбу необходимо выбирать по таким качествам: ее глаза должны блестеть, а жабры быть розовыми.

Если хрусталики глаз рыбы помутнели, то от покупки стоит воздержаться. Кроме того, по словам А. Чистякова, рыба должна пахнуть свежестью. Можно также надавить на тушку – ямка должна распрямляться. Если же вмятина остается, значит, в рыбе начались необратимые процессы и она некачественная.

Джерело: asn.in.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Убогий совок: Маяковський писав слогани до реклами цигарок, а молодий Боярський знявся у рекламі "Меблі по зразках" (фото, відео)

середа, 23 вересень 2020, 8:50

Якою була реклама в Радянському Союзі, хто її придумував і скільки платили акторам. У перші роки Радянського Союзу слогани для реклами писав Володимир Маяковський, а з появою телебачення в роликах про товари і послуги знімалися навіть зірки екрану на з...

Ситуація п'ятого президента Білорусі плачевна, судячи з усього на нього чекає міжнародний правовий дефолт, - опозиціонер

середа, 23 вересень 2020, 8:25

У Білорусі перестали функціонувати закони, включно з тими, які були написані "під Лукашенко". П'ятий президент Білорусі Олександр Лукашенко опинився в стані правового дефолту всередині країни, повідомляють Патріоти України. Таку заяву в ефірі телеканал...