СБУ вказує на слід ФСБ: Скандал навколо поїздки ветеранів АТО на заробітки в Росію (інфографіка)

Яким чином може бути причетна ФСБ Російської Федерації в скандалі навколо поїздки ветеранів АТО на заробітки в Росію на погляд СБУ.

Про це в своєму Twitter пише Яна Полянська, публікуючи відповідну інфографіку.

"Робоча схема СБУ: хто вербував тих трьох "АТОшників", які виїхали в Москву на заробітки і втекли, відчувши, що їх хочуть підставити для теракту", - зазначила вона.

Раніше глава Служби безпеки України Василь Грицак заявив, що Федеральна служба безпеки РФ перейшла до вербування учасників АТО, щоб потім використовувати їх в своїх спецопераціях.

Про це на брифінгу 17 серпня заявив глава Служби безпеки України Василь Грицак.

"Ми отримали інформацію, що ФСБ через підконтрольну структуру в Росії — федеральний інформаційний центр, який називається "Аналітика і безпека" готує чергову провокацію проти нашої держави", - сказав він.

За словами Грицака, ФСБ практично вдалося завербувати трьох ветеранів АТО. Їм запропонували виїхати до Москви і попрацювати на будівництві за гарну винагороду. Перед відправкою в РФ вербувальники зробили ксерокопії посвідчень учасників АТО.

Перебування українців на території РФ фіксувалася на відеокамеру від моменту їх виїзду в Росію. Також їх змусили здати свої документи.

Вже в РФ українцям видали мобільні телефони, сумки з інструментами і одяг. Грицак каже, що ці речі повинні були стати свідоцтвами про нібито підготовку терактів у Москві.

Пізніше ветерани АТО запідозрили недобре і втекли з РФ за допомогою сервісу BlaBlaCar.

Грицак також назвав імена вербувальників – це громадяни України Дарина Мастикашина і Олександр Каратай. Обидва вони затримані і дають свідчення слідчим.

"ФСБ РФ продовжує спрямовувати на українську землю диверсійні групи для вчинення терористичних актів на нашій території. Головними цілями є стратегічні об'єкти життєзабезпечення, інфраструктури, так само ставиться мета - вбивство окремих громадсько-політичних діячів", - також зазначив Грицак, додавши, що мова йде про яскравих особистостей, вбивство яких викличе резонанс.

Джерело: "Апостроф"

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

За тиждень у християн східного обряду Великдень! Що дозволяється робити у Вербну неділю і чого не бажано

неділя, 9 квітень 2023, 8:18

За тиждень до Великодня, також у неділю, віруючі йдуть до церкви святити гілочки верби і приносять їх додому для захисту оселі, родинного добробуту та здоров'я рідних. Цей день називають Входом Господнім у Єрусалим, Вербною неділею, "шутковою" або "кві...

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...