Російський маразм переплюнув "совковий": Тренд 2018-го в РФ, - російський соціолог (відео)

Те, чим зомбували радянських людей в період СРСР навіть порівняти не можна з теперішнім російським зомбуванням.

Російський соціолог і публіцист Ігор Ейдман вважає, що в РФ тренд 2018 року - навіть не гармати замість масла, а телевізійні байки про міфічні непереможні ракети замість масла. Про це пише эксперт в Facebook, передають Патріоти України і продовжують мовою оригіналу.

Россия перещеголяла "совок" (Союз Советских Социалистических Республик), все успехи — фейковые, написал эксперт в Facebook.

За словами аналітика, в країні не тільки благополуччя, а навіть брязкання зброєю - фейкове.

"Тренд года — даже не пушки (ракеты) вместо масла, а телевизионные байки о мифических непобедимых ракетах вместо масла… Телекартинка полностью заменила реальность. Постмодернистский милитаризм рулит", — зазначив автор.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...