Російський маразм переплюнув "совковий": Тренд 2018-го в РФ, - російський соціолог (відео)

Те, чим зомбували радянських людей в період СРСР навіть порівняти не можна з теперішнім російським зомбуванням.

Російський соціолог і публіцист Ігор Ейдман вважає, що в РФ тренд 2018 року - навіть не гармати замість масла, а телевізійні байки про міфічні непереможні ракети замість масла. Про це пише эксперт в Facebook, передають Патріоти України і продовжують мовою оригіналу.

Россия перещеголяла "совок" (Союз Советских Социалистических Республик), все успехи — фейковые, написал эксперт в Facebook.

За словами аналітика, в країні не тільки благополуччя, а навіть брязкання зброєю - фейкове.

"Тренд года — даже не пушки (ракеты) вместо масла, а телевизионные байки о мифических непобедимых ракетах вместо масла… Телекартинка полностью заменила реальность. Постмодернистский милитаризм рулит", — зазначив автор.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. В Індії дівчинку з хоботом замість носа визнали втіленням на землі бога благополуччя і мудрості Ганеші (фото, відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 3:00

Шестирічна дівчинка Лакшмі народилася з деформацією. Замість носа у неї на обличчі знаходиться довгастий хобот. Фото. Дівчинку з Індії, яка народилася з хоботом замість носа, визнали втіленням божества на землі. Про це повідомляє британське видання Dai...

Не ховалися від сторонніх очей: Зірка "Кріпосної" підтвердила роман з російським коміком Гаріком Харламовим

неділя, 26 вересень 2021, 7:25

Напередодні шоумен вирішив розлучитися з дружиною, бо розлюбив її. Російська актриса Катерина Ковальчук, яка стала популярною після ролі в серіалі "Кріпосна", підтвердила роман з коміком Гаріком Харламовим. Про це повідомляє "Стархіт", передають Патріо...