"Росія генетично - країна крадіїв", - центр "Миротворець" (відео)

У 19 столітті в Україні була написана мелодія і пісня "В саду осіннім айстри білі", а через сто років мелодію привласнив собі російський музикант.

Про це пише на своїй сторінці в Facebook центр дослідження злочинів проти нацбезпеки України "Миротворець".

"Росія генетично - країна крадіїв. У 19-му столітті в Україні з'явилася мелодія і пісня "В саду осіннім айстри білі". І ось, в 60-х роках XX століття у мелодії пісні з'явився російський "автор" Б. Терентьєв і пісню назвали "Вот кто-то с горочки спустился ..." - нагадали в центрі.

При цьому наступні три десятиліття пісня в українському виконанні була заборонена, а населенню СРСР "т.зв. культполітпросвєтом втовкмачували, що ця мелодія споконвічно російська".

Користувачі соцмережі відзначили, що таких прикладів багато.
Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Безкоштовно" за 35 тисяч: Чому хворим коронавірусом українцям доводиться платити в держлікарнях

вівторок, 27 жовтень 2020, 0:27

Лікуватися від коронавируса можна не тільки в державних, а й у приватних клініках. Правда, поки ліжковий фонд невеликий - до 60 місць. Від 9 тисяч на добу, але місць вже немає. "Украинцы начали массово откладывать деньги "на коронавирус". Ухудшение эпи...

М'ясний торт з курячої грудки без духовки - неймовірний вибух смаку

вівторок, 27 жовтень 2020, 0:18

Просто не буде, а все тому, що багато інгредієнтів. Зате який потужний букет смаку! Найголовніше, що будемо обходитися без духовки, а це, як відомо, в деяких випадках кращий варіант. Ну тому що можна все проконтролювати, а не сподіватися на провидіння....