Якщо буде доведено з найвищим стандартом доказування "поза всяким сумнівом", що президент Російської Федерації Володимир Путін прямо причетний до вбивства сотень мирних людей, які летіли у Боїнгу МН-17, то це безперечно означатиме, що справа має бути предметом розгляду Міжнародного кримінального суду в Гаазі. І наслідки можуть бути такі ж самі, які були з королем Судану* і Слободаном Мілошевичем.
Але повторююся, тільки якщо будуть такі докази вини і буде доведено, що це було зроблено навмисно.
Випадки засудження керівників держав були тоді, коли була перемога над режимом, скажімо, над нацистським, коли був Нюрнберзький процес. В іншій ситуації, коли б віддали під суд керівника однієї з наддержав - такого не було в принципі.
Є розслідування, якщо у розслідування є факти і докази, тоді так має бути. Я думаю, що треба дочекатись розгляду.
*Омар аль-Башир, 7-й президент Судану якого звинувачують у кількох військових злочинах і етнічних чистках. У 2009-2010 роках Міжнародний кримінальний суд видав кілька ордерів на його арешт. Одноосібно керує країною з 1989 року.
За тиждень до Великодня, також у неділю, віруючі йдуть до церкви святити гілочки верби і приносять їх додому для захисту оселі, родинного добробуту та здоров'я рідних. Цей день називають Входом Господнім у Єрусалим, Вербною неділею, "шутковою" або "кві...
Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...