Пульт животворящий, або як швидко у Росії за допомогою телевізора вирішуються міждержавні конфлікти (відео)

Випадок з Туреччиною показав, як швидко за допомогою телевізора можна вирішити глобальний міждержавний конфлікт ...

Дайте мне средства массовой информации, и я из любого народа сделаю стадо свиней! (Йозеф Геббельс)На Востоке Украины нет никакого гражданского конфликта, а неприязнь большинства россиян к украинцам можно убрать за пару дней. Та говорят те, кто понимает принципы ведения информационных войн.

« Не понимаю… Зачем вы смотрите Киселёва??? Вы же не пьёте воду из унитаза. » — АнонимусОпублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. В Індії дівчинку з хоботом замість носа визнали втіленням на землі бога благополуччя і мудрості Ганеші (фото, відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 3:00

Шестирічна дівчинка Лакшмі народилася з деформацією. Замість носа у неї на обличчі знаходиться довгастий хобот. Фото. Дівчинку з Індії, яка народилася з хоботом замість носа, визнали втіленням божества на землі. Про це повідомляє британське видання Dai...

Не ховалися від сторонніх очей: Зірка "Кріпосної" підтвердила роман з російським коміком Гаріком Харламовим

неділя, 26 вересень 2021, 7:25

Напередодні шоумен вирішив розлучитися з дружиною, бо розлюбив її. Російська актриса Катерина Ковальчук, яка стала популярною після ролі в серіалі "Кріпосна", підтвердила роман з коміком Гаріком Харламовим. Про це повідомляє "Стархіт", передають Патріо...