Приблизно 8 млн росіян - потенційні банкрути, - російське кредитне бюро

Майже 8 млн громадян Росії можуть вдатися до процедури банкрутства, ідеться у прес-релізі "Об'єднаного кредитного бюро".

Борг понад 500 тис. руб. мають 660 тис. росіян

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на інтернет-видання "ГОРДОН"

"До потенційних банкрутів належать громадяни з боргом понад 500 тис. руб. (приблизно 225 тис. грн. – "ГОРДОН") хоча б за одном кредитом, платежі за яким не вносили 90 і більше днів. На кінець I півріччя 2017 року під це визначення потрапляло приблизно 660 тис. росіян, це орієнтовно 1,4% від загальної кількості позичальників із відкритими рахунками", – зазначили в бюро.

Також до потенційних банкрутів, згідно з "Об'єднаним кредитним бюро", належить майже 7,1 млн. російських позичальників, які не платять за своїми кредитами понад 90 днів.

"Об'єднане кредитне бюро" – російська комерційна організація, що надає банкам звіти про кредитні історії позичальників.

Джерело

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Україна і Росія. Правда і брехня. Захист і агресія. Любов і ненависть. Все це починається з дітей", - блогер

вівторок, 15 травень 2018, 5:45

Ми і вони: у чому різниця? Все на 1 фото. В інтернеті яскравими фотографіями порівняли Україну і Росію на прикладі дітей. Відповідний пост розміщений на сторінці Patriotoff у Twitter, повідомляють Патріоти України. "Україна і Росія... Правда і брехня.....

Оце так: Мінкульт Франції показав карту з "російським" Севастополем

понеділок, 14 травень 2018, 17:46

І це на офіційному сайті. Міністерство культури Франції на своєму офіційному сайті виклало карту, на який Севастополь позначений російським містом, інформують Патріоти України. Відомство створило карту, на якій позначило учасників міжнародної акції "Ні...