"Пручалися фашистам... 240 днів"

До річниці початку оборони Донецького аеропорту.

На сторінці спільноти порталу Патріоти України на Facebook вшановують річницю початку оборони Донецького аеропорту. Таку світлину розмістила учасниця спільноти Тетяна Іванова.

"Сьогоді - річниця початку оборони Донецького аеропорту.
Українці показали оркам і всьому світові те, що вони готові і будуть битися за свою землю.
Подвиги і героїзм кіборгів вже вписаний в історію України на віка.
І саме такими подвигами формуються сильні нації, а навіть полеглі захисники України - ще довго будуть нагадувати і надихати живих на боротьбу.", - підписане зображення.


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Що буде з вами, якщо щодня додавати свіжий імбир у чай?

субота, 18 червень 2022, 21:25

Імбир використовують як приправу, добавки в напої, а також з метою лікування. Але як він подіє на ваш організм? Якщо почати вживати свіжий імбир щодня, то дуже скоро ви помітите позитивні зміни в організмі. Найкраще додавати невеликі шматочки кореня ім...

"Шкіра вбирає все, що ви на неї наносите": Найгарячіша бабуся в світі розкрила секрет своєї краси

субота, 18 червень 2022, 21:19

Джина також розповіла про свій раціон та відкрила свій погляд на психологію. Австралійка Джина Стюарт, визнана найгарячішою бабусею в світі, заявила, що підтримувати зовнішній вигляд їй допомагають суворий режим догляду за шкірою й дієта. До того ж вон...