"Проліт" Путіна у Франції": "Як фанера над Парижем",- Мережі підірвала влучна їдка карикатура на президента РФ

На програш фаворитки президента Росії Володимира Путіна Марін ле Пен на президентських виборах у Франції мережа відповіла їдкою карикатурою.

У мережі посміялися над програшем фаворитки президента Росії Володимира Путіна Марін ле Пен на президентських виборах у Франції.

Карикатуру, на якій зображений Путін, що летить на фанері над Парижем, на сторінці в Facebook розмістив журналіст Айдер Муждабаєв.

Публікація набрала майже тисячу "лайків". Під картинкою безліч користувачів мережі оцінили "проліт" Путіна.


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

За тиждень у християн східного обряду Великдень! Що дозволяється робити у Вербну неділю і чого не бажано

неділя, 9 квітень 2023, 8:18

За тиждень до Великодня, також у неділю, віруючі йдуть до церкви святити гілочки верби і приносять їх додому для захисту оселі, родинного добробуту та здоров'я рідних. Цей день називають Входом Господнім у Єрусалим, Вербною неділею, "шутковою" або "кві...

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...