"Проліт" Путіна у Франції": "Як фанера над Парижем",- Мережі підірвала влучна їдка карикатура на президента РФ

На програш фаворитки президента Росії Володимира Путіна Марін ле Пен на президентських виборах у Франції мережа відповіла їдкою карикатурою.

У мережі посміялися над програшем фаворитки президента Росії Володимира Путіна Марін ле Пен на президентських виборах у Франції.

Карикатуру, на якій зображений Путін, що летить на фанері над Парижем, на сторінці в Facebook розмістив журналіст Айдер Муждабаєв.

Публікація набрала майже тисячу "лайків". Під картинкою безліч користувачів мережі оцінили "проліт" Путіна.


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...