Повторна перевірка допінг-проб Олімпіади 2008: Україна отримала срібну медаль замість бронзової

У травні 2016 року МОК і Всесвітнє антидопінгове агентство оголосили про повторну перевірку "з використанням найсучасніших методів наукового аналізу" зразків, узятих у спортсменів на Олімпіадах 2008 і 2012 років.

Барріос, Трефтон й Антонова на п'єдесталі в Пекіні

У зв'язку з дискваліфікацією кубинської легкоатлетки Яреліс Барріос, яка посіла друге місце на змаганнях з метання диска на Олімпійських іграх 2008 року, українська спортсменка Олена Антонова офіційно стала срібним призером. Про це повідомляє Федерація легкої атлетики України з посиланням на офіційний лист із Міжнародного олімпійського комітету.

Зміни в підсумковому протоколі змагань, які відбулися 18 серпня 2008 року, унесені в таблицю на сайті Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій.


Антонова в Пекіні показала результат 62 м 59 см. Олімпійською чемпіонкою стала американка Стефані Браун Трефтон – 64 м 74 см.

Барріос була дискваліфікована за підсумками повторної перевірки допінг-проб.

У травні 2016 року МОК і Всесвітнє антидопінгове агентство оголосили про повторну перевірку "з використанням найсучасніших методів наукового аналізу" зразків, узятих у спортсменів на Олімпіадах 2008-го та 2012 років.

Було виявлено понад 100 позитивних допінг-проб, зокрема – у чемпіонів і призерів Ігор.

Так, усю російську четвірку позбавлять нагород через спійману на допінгу Кривошапко.

Усю російську четвірку позбавлять нагород через спійману на допінгу Кривошапко (друга зліва)

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...