Повторна перевірка допінг-проб Олімпіади 2008: Україна отримала срібну медаль замість бронзової

У травні 2016 року МОК і Всесвітнє антидопінгове агентство оголосили про повторну перевірку "з використанням найсучасніших методів наукового аналізу" зразків, узятих у спортсменів на Олімпіадах 2008 і 2012 років.

Барріос, Трефтон й Антонова на п'єдесталі в Пекіні

У зв'язку з дискваліфікацією кубинської легкоатлетки Яреліс Барріос, яка посіла друге місце на змаганнях з метання диска на Олімпійських іграх 2008 року, українська спортсменка Олена Антонова офіційно стала срібним призером. Про це повідомляє Федерація легкої атлетики України з посиланням на офіційний лист із Міжнародного олімпійського комітету.

Зміни в підсумковому протоколі змагань, які відбулися 18 серпня 2008 року, унесені в таблицю на сайті Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій.


Антонова в Пекіні показала результат 62 м 59 см. Олімпійською чемпіонкою стала американка Стефані Браун Трефтон – 64 м 74 см.

Барріос була дискваліфікована за підсумками повторної перевірки допінг-проб.

У травні 2016 року МОК і Всесвітнє антидопінгове агентство оголосили про повторну перевірку "з використанням найсучасніших методів наукового аналізу" зразків, узятих у спортсменів на Олімпіадах 2008-го та 2012 років.

Було виявлено понад 100 позитивних допінг-проб, зокрема – у чемпіонів і призерів Ігор.

Так, усю російську четвірку позбавлять нагород через спійману на допінгу Кривошапко.

Усю російську четвірку позбавлять нагород через спійману на допінгу Кривошапко (друга зліва)

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Перевірка на сміливість? Україна ризикує стати безнадійною проблемою, як Тибет і Кашмір, - Die Zeit

понеділок, 12 квітень 2021, 6:56

Чому Володимир Путін знову мобілізує війська проти Києва? Цілком можливо, що це певна перевірка на сміливість серед великих держав, а не реальна підготовка вторгнення. Путін відправив на кордон України 4 тисячі солдатів нібито для проведення там "навча...

Українську медсестру відзначили в Арґентині за посвяту в боротьбі з пандемією COVID-19

понеділок, 12 квітень 2021, 0:30

Серед більш ніж 75 учасників відзначили українську медсестру за боротьбу з пандемією у Аргентині. 9 березня відбувся віртуальний захід “Солідарні жінки”, організований Жіночим Підкомітетом Аргентинської Федерації Громад, спільно з Дирекцією Громадських...