Повісилась на дереві. На Київщині юна студентка наклала на себе руки

У Київській області 16-річна дівчина наклала на себе руки.

В поселке Немишаево Киевской области 16-летняя девушка покончила жизнь самоубийством. Об этом сообщает издание bucha.com.ua. Жители поселка обнаружили тело девушки в местном парке, она повесилась на дереве.

По словам знакомых студентки, каких-то изменений в ее поведении и настроении они не замечали. При осмотре комнаты, где жила студентка, полицейские нашли предсмертную записку. В ней указано, что девушка уже давно вынашивала мысль о самоубийстве, однако причину такого решения она не указала. Вещественное доказательство - записку, отдали специалистам-экспертам для выяснения психологического состояния девушки в момент ее написания.

Киберполиция устанавливает участвовала ли студентка в "группах смерти" в соцсетях. По факту самоубийства несовершеннолетней девочки открыто уголовное производство по ч. 1 ст.115 (умышленное убийство) Уголовного кодекса Украины. Продолжается следствие.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"Щоб вижити, я дві доби під палючим сонцем пив гнилу воду з болота": Дивом врятований боєць розповів неймовірну історію

субота, 2 липень 2022, 21:07

Він пролежав на самоті в полі 2 доби. Дві доби на полі бою на Луганщині, яку ворог з останніх сил намагається захопити, пролежав на самоті важкопоранений боєць Національної гвардії України Дмитро із позивним "Фін". Без їжі, під палючим сонцем вдень та ...