"Побіжать попереду паровоза і першими оголосять про повернення Криму в Україну": Російська журналістка розкрила секрет роботи пропагандистів РФ

За словами Риковцевої, якщо людина дійсно на 100% любить Путіна, то її не візьмуть працювати на федеральний канал.

Олена Риковцева, фото з особистої сторінки Facebook

На російському телебаченні працюють цинічні журналісти, які насправді не є ідейними і не вірять у те, що говорять.

Таку думку висловила російська журналістка Олена Риковцева в інтерв'ю Обозревателю.

"Ніхто з них не вірить, це абсолютні кон'юнктурники", - говорить вона.

За словами Риковцевої, якщо людина дійсно на 100% любить Путіна, то її не візьмуть працювати на федеральний канал: "Їм не потрібні ідейні". Вона вважає, що російські телеканали зараз беруть тих, хто за якихось кардинальних змін зміг би говорити все навпаки. "При зміні влади співробітники федеральних каналів не просто зроблять те, що від них вимагатимуть, але і побіжать попереду паровоза, вони першими оголосять про повернення Криму в Україну", - вважає Риковцева.

Як приклад вона згадала, як Дмитра Кисельова, який раніше був ліберальним журналістом і давав глядачам об'єктивну картину світу: "Подивіться, на яке чудовисько він перетворився зараз". Журналістка вважає, що у Кисельова не змінилися погляди, а він просто ставиться до цього як до роботи.

В той же час найбільш топ-пропагандистом Риковцева назвала Володимира Соловйова: "Кремлівську позицію подає дохідливо і грамотно з точки зору ефектності та ефективності".

Нагадаємо, не так давно з'явилася інформація, що кремлівським пропагандистам можуть доручити зміну порядку денного. Нібито вони повинні будуть перейти на внутрішні проблеми країни. При цьому журналіст Володимир Кара-Мурза-старший спрогнозував провал пропагандистам з їх новою стратегією.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Найстаріші в світі сіамські близнята померли у віці 68 років. У них ніхто не вірив, а вони запевняли: "У нас було хороше життя"

середа, 8 липень 2020, 8:50

Ронні і Донні Гейлон померли у віці 68 років 4 липня в Дейтоні, штат Огайо. Вони були з'єднані в талії. У кожного брата було своє серце, живіт і набір рук і ніг. Найстаріші сіамські близнята в світі померли у віці 68 років 4 липня. Про це повідомляє са...

5 прогнозів: Що чекає на світ через 13 років

середа, 8 липень 2020, 8:25

Названо 5 технологій які можуть суттєво змінити світ через 13 років. Підприємці Майк Мораді та Лін Янг в колонці для Weforum перераховують п'ять технологій, які вплинуть на наше життя, повідомляють Патріоти України.