"Плацкартний" бліндаж: "Тут можна сидіти спокійно і не переживати, що по тобі щось прилетить",- побут бійців АТО (відео)

АТОшники самотужки побудували "плацкартні" бліндажі.

Українські військовослужбовці не тільки захищають країну, але і займаються будівництвом Бійці одного з підрозділів АТО під Старогнатівкою Донецької області облаштували собі "плацкартні" бліндажі.
Про це свідчить відео, опубліковане на YouTube-каналі Військового телебачення України.

"Екскаватор викопав яму. Ми поглибили її. Самі нарізали колоди. Ковролін волонтери привезли. Волонтери все привозять. Є полиці, як у вагоні, щоб можна було покласти речі", - розповів один з бійців.
"Тут можна сидіти спокійно і не переживати, що по тобі щось прилетить", - додав він.
АТОшники також зробили літню і зимову кухні. Крім того, бійці обладнали склад і організували бібліотеку.
Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"Щоб вижити, я дві доби під палючим сонцем пив гнилу воду з болота": Дивом врятований боєць розповів неймовірну історію

субота, 2 липень 2022, 21:07

Він пролежав на самоті в полі 2 доби. Дві доби на полі бою на Луганщині, яку ворог з останніх сил намагається захопити, пролежав на самоті важкопоранений боєць Національної гвардії України Дмитро із позивним "Фін". Без їжі, під палючим сонцем вдень та ...