Підраховано збитки України через Кримський міст: Цифра вражає

Це прямі втрати через зниження параметрів судів для перевалки в портах Маріуполя і Бердянська.

Прямі втрати України від реалізації Росією проекту Керченського мосту в окупований Крим на сьогоднішній день склали щонайменше 500 млн грн. Про це в ефірі "Радіо Свобода" заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, інформують Патріоти України.

"По самым скромным подсчетам, в этом году мы потеряли уже полмиллиарда гривен. Это прямые потери из-за снижения параметров судов для перевалки в портах Мариуполя и Бердянска", - сказал Омелян.

При этом общие потери, включая социально-экономический эффект, потери судовладельцев и бизнеса, намного больше и составляют миллиарды "и, возможно, даже не гривен", сообщил министр.

Среди ключевых рисков для Украины он отметил ограничение Россией проходимости судов, следствием которого является снижение привлекательности Мариупольского и Бердянского портов, а также угроза закрытия прохода через Керченский пролив, как это было во время строительства моста.

Из-за строительства Россией Керченского моста в аннексированный Крым грузооборот Бердянского морского торгового порта (Запорожская обл.) упал на 30%.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Люди працюють з ранку і до ночі": Чим шокував українку острів сонця та квітів (фото)

вівторок, 18 січень 2022, 3:00

"У Греції є все", - відомий вислів, який спонукає поїхати до цієї сонячної та багатої історією країни. Українка, яка виросла в Севастополі, вчилася і працювала у Києві, а тепер живе у Греції, розповіла, чому навчив її Кіпр. Ксенія Осадчук виросла в Сев...

Хіти тижня. Вкрали все, що змогли, перекинулися на звичаї: Як на Росії перебрехали відому українську колядку (відео)

субота, 15 січень 2022, 2:00

Росіяни нахабно видали українську колядку за свою. У мережі українці активно обговорюють переспів російською мовою традиційної української колядки «Добрий вечір тобі, пане господарю», повідомляють Патріоти України. Зокрема, перший куплет російської вер...