Оприлюднено архіви як в українські хати заселяли російську голоту (фото)

У музеї Голодомору показали секретні документи про планове заселення росіянами безлюдного після геноциду Донбасу.


В киевском Мемориале памяти жертв Голодоморов открыли выставку об искусственных переселениях русских и беларусов на восток Украины после Голодомора 1932-33 годов, которые в Украине устроили кацапы. Голодомор существенно изменил этнический состав Украины. В дома умерших украинцев заселили русскую голытьбу.

Экспозицию составляют секретные партийные документы, в которых подробно описан этот процесс. Сотрудники музея убеждены: информация о насильственной ассимиляционной политике Советского Союза может частично объяснить сепаратизм на востоке современной Украины. Сейчас террористические банды гиркиных-захарченко-моторол-гиви составляют выкормыши понаехавших в советские годы на украинские черноземы в украинские пустые хаты неблагодарных кацапов. И мы, украинцы, просто обязаны вычистить нашу землю от московитского отрепья.

По данным исследования НАН Украины, потери Украины за годы Голодомора в 1932-1934 годах составили около 4,5 миллиона человек. Абсолютное большинство украинцев (72%) согласны с тем, что Голодомор 1932-33 годов был геноцидом украинского народа. Голодомор, как геноцид признали парламенты уже многих стран мира.

Олег Леусенко (oleg_leusenko)

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Тонкі, ніжні і неймовірно смачні картопляні млинці: Таких смачних ви ще не пробували!

середа, 3 березень 2021, 21:00

Дуже тоненькі, ніжні і зовсім не рвуться! Щоб картопляні млинці були всередині ніжними, кромка хрустка, а смак неповторний, необхідно знати певні секрети їх приготування. Про які Патріоти України і розповідають вам нижче. Продукти:. Як приготувати кар...

"Глибока ностальгія": Фото видатних українців Лесі Українки, Тараса Шевченка, гетьмана Івана Мазепи "оживили" (відео)

середа, 3 березень 2021, 8:50

Функцію "Глибока ностальгія" розробила ізраїльська фірма з комп'ютерного розпізнавання образів D-ID. Генеалогічна компанія MyHeritage запустила функцію "Глибока ностальгія", яка дає змогу перетворювати кадри з померлими предками на короткі відео. На ни...