"Они хотят, чтобы мы все отменили. Вот вам хрен",- Андрій Макаревич

Макаревич пояснив свій вчинок після теракту в Пітері.

Андрей Макаревич

Російський музикант Андрій Макаревич пояснив рішення провести концерт в Санкт-Петербурзі 3 квітня, незважаючи на теракт в метро, тим, що не можна потурати терористам і забиватися від страху в кут.

Про це він написав у Facebook.

"Це і буде означати, що вони перемогли. Вони хочуть, щоб ми все скасували. Ось вам хрін", - емоційно написав співак.

При цьому він додав, що його концерт не був веселим.

Читачі Макаревича по-різному відреагували на його заяву.

Є ті, хто підтримав:

100% праві, Андрію Вадимовичу! А "Ідиш джаз" скоріше ностальгічно-весняний, ніж веселий, так що все до місця. Але, на жаль, ура-патріоти завжди знайдуть, на що гавкнути - а вже особливо на вас. Ви у них під особливою увагою ...;) Поки не меркне світло ... Поки горить свічка ... (ц) Потрібно продовжувати жити, творити і радувати людей - навіть під час горя, і особливо на терору...

Андрію, Ви маєте рацію! І спасибі Вам за те, що Ви даруєте людям себе, віру в краще і в те, що є і серед пекла надія. А ті, хто хоче зробити собі ім'я на чужому горі, завжди знайдуть можливість штовхнути ближнього. Дай Вам Б-Г сил і здоров'я!

Андрію Вадимовичу, сподіваюся, Ви і колектив в цілості й безпеці. Я насамперед стала дзвонити братові, невістці, друзям. Слава Богу, все в порядку. Так було і в Ізраїлі багато років тому. У Нетанії вибухнув смертник в кафе "Лондон". Ми були там на гастролях. Пройшли буквально 50 метрів і почули хлопок за спиною. Потім всі забігали з телефонами. А ввечері саме в Нетанії був концерт у Юхима Александрова, з яким ми тоді були на гастролях. На вулицях до пізньої години було дуже багато людей. Вони знали, що терористи два рази в одному місті не підривають. Не можна, щоб нас залякали якісь нелюди! Підтримую Вас цілком!

Якби ізраїльтяни скасовували з приводу терактів всі розважальні заходи та концерти, то Ізраїль б жив у вічній печалі на радість ворогам.

А є й ті, хто не підтримав:

Спочатку плів, що "не траур же", а тепер "безстрашного героя" з себе ліпить.

Одне слово - ЧМОкаревіч

Джерело

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...