"Огризок" замість тротуару: Як на Росії замість доріжок прокладають "шлях в нікуди" (фото)

До того ж після першого ж дощу з'ясувалося, що в кінці "об'єкта благоустрою" утворюється величезна калюжа.

Жителі Чебаркулі обурені виконанням наказу виборців, адресованого міському депутату Олександру Архипову.

Про це повідомляють городяни, пише видання Znak.com.

За словами жителів, замість давно очікуваного тротуару між двома кварталами п'ятиповерхівок у них з'явився стометровий асфальтований "огризок", який виборці сприйняли не інакше як знущання з боку влади.

"Ми два тижні тому були зраділи початку будівництва нового тротуару між кварталами вулиць Миру та Карпенко, - повідомили чебаркульці. - Ця доріжка дуже подобається городянам - найкоротший шлях і до дитячого садка, і до міської лікарні, і на міні-ринок. На жаль, в осінньо-весняний період цей шлях стає непрохідним - бруд, калюжі і заболоченість місця змушує жителів робити великий гак в обхід".

Замість повноцінного тротуару, за словами городян, з'явився "шлях в нікуди" - коротка "доріжка", що обривається посеред вулиці. До того ж після першого ж дощу з'ясувалося, що в кінці "об'єкта благоустрою" утворюється величезна калюжа.

Нагадаємо, що в Ярославлі на пустирі встановили світлофор.

ФОТО: Znak.com

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...