"Одним вистрілом - двох зайців": Як Україна може зекономити 1 млдр куб. м. газу завдяки спалюванню сміття

Виробництво енергії зі сміття - вирішення екологічних, енергетичних та економічних питань міст.

Про це йдеться у матеріалі Дмитра Дубенського на шпальтах видання hubs, повідомляють Патріоти України.

Госэнергоэффективности инициирует несколько «пилотов»

Украина имеет дополнительные возможности для замещения газа: для этого есть такой значительный неиспользованный ресурс, как мусор, который для многих городов стал проблемой.

Само производство энергии из мусора — решение экологических, энергетических и экономических вопросов городов. Так, из 10 млн тонн мусора можно производить 3,5 млн Гкал тепла и 1,2 млрд кВт*ч электроэнергии в год. Это позволит замещать до 1 млрд кубометров газа ежегодно.

«Сейчас совместно с международными партнерами готовим законодательную основу для стимулирования установки заводов, которые будут производить энергию из отходов. Также в планах — реализовать несколько пилотных проектов в этой сфере», — цитируется в релизе Савчук.

По его прогнозам, в 2022-2025 гг. благодаря использованию энергетического потенциала мусора можно потенциально сократить потребление еще около 5 млрд кубометров газа.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Батьківщину любить більше, ніж себе: Українців вразило фото красуні-морпіха, пораненої на Донбасі

субота, 18 серпень 2018, 20:22

Про це повідомляє волонтерська група "Повернись живим" на своїй сторінці у Facebook, повідомляють Патріоти України. "14 серпня, 20-річна дівчина отримала поранення під час ворожого обстрілу. Операція з видалення осколків, на щастя, пройшла успішно. Аль...

Вони пройшли крізь вогонь: Вражаючі кадри з воїнами ЗСУ

п’ятниця, 10 серпень 2018, 8:50

Генштаб ЗСУ опублікував потужні кадри з українськими бійцями, які ознайомилися з призначенням, обладнанням та порядком подолання штурмової вогневої полоси, з організацією занять по системі “КРОСФІТ” і тактичної медицини. Генераральний штаб Збройних сил...