"Одним вистрілом - двох зайців": Як Україна може зекономити 1 млдр куб. м. газу завдяки спалюванню сміття

Виробництво енергії зі сміття - вирішення екологічних, енергетичних та економічних питань міст.

Про це йдеться у матеріалі Дмитра Дубенського на шпальтах видання hubs, повідомляють Патріоти України.

Госэнергоэффективности инициирует несколько «пилотов»

Украина имеет дополнительные возможности для замещения газа: для этого есть такой значительный неиспользованный ресурс, как мусор, который для многих городов стал проблемой.

Само производство энергии из мусора — решение экологических, энергетических и экономических вопросов городов. Так, из 10 млн тонн мусора можно производить 3,5 млн Гкал тепла и 1,2 млрд кВт*ч электроэнергии в год. Это позволит замещать до 1 млрд кубометров газа ежегодно.

«Сейчас совместно с международными партнерами готовим законодательную основу для стимулирования установки заводов, которые будут производить энергию из отходов. Также в планах — реализовать несколько пилотных проектов в этой сфере», — цитируется в релизе Савчук.

По его прогнозам, в 2022-2025 гг. благодаря использованию энергетического потенциала мусора можно потенциально сократить потребление еще около 5 млрд кубометров газа.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Україна і Росія. Правда і брехня. Захист і агресія. Любов і ненависть. Все це починається з дітей", - блогер

вівторок, 15 травень 2018, 5:45

Ми і вони: у чому різниця? Все на 1 фото. В інтернеті яскравими фотографіями порівняли Україну і Росію на прикладі дітей. Відповідний пост розміщений на сторінці Patriotoff у Twitter, повідомляють Патріоти України. "Україна і Росія... Правда і брехня.....

Оце так: Мінкульт Франції показав карту з "російським" Севастополем

понеділок, 14 травень 2018, 17:46

І це на офіційному сайті. Міністерство культури Франції на своєму офіційному сайті виклало карту, на який Севастополь позначений російським містом, інформують Патріоти України. Відомство створило карту, на якій позначило учасників міжнародної акції "Ні...