"Одним вистрілом - двох зайців": Як Україна може зекономити 1 млдр куб. м. газу завдяки спалюванню сміття

Виробництво енергії зі сміття - вирішення екологічних, енергетичних та економічних питань міст.

Про це йдеться у матеріалі Дмитра Дубенського на шпальтах видання hubs, повідомляють Патріоти України.

Госэнергоэффективности инициирует несколько «пилотов»

Украина имеет дополнительные возможности для замещения газа: для этого есть такой значительный неиспользованный ресурс, как мусор, который для многих городов стал проблемой.

Само производство энергии из мусора — решение экологических, энергетических и экономических вопросов городов. Так, из 10 млн тонн мусора можно производить 3,5 млн Гкал тепла и 1,2 млрд кВт*ч электроэнергии в год. Это позволит замещать до 1 млрд кубометров газа ежегодно.

«Сейчас совместно с международными партнерами готовим законодательную основу для стимулирования установки заводов, которые будут производить энергию из отходов. Также в планах — реализовать несколько пилотных проектов в этой сфере», — цитируется в релизе Савчук.

По его прогнозам, в 2022-2025 гг. благодаря использованию энергетического потенциала мусора можно потенциально сократить потребление еще около 5 млрд кубометров газа.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Поползете в Кремль на коленях!": Старий маразматик Жириновський зібрався з "маршем дружби" в Україну (відео)

середа, 17 жовтень 2018, 0:19

Скандальний російський політик, лідер ЛДПР Володимир Жириновський виступив з маразматичною промовою. Скандальний російський політик, лідер ЛДПР Володимир Жириновський у промові запропонував провести «мітинг дружби» на кордоні між Україною і Росією, інф...

Хіти тижня. Несвяте сімейство: Путін, Шойгу, Медвєдєв, і Лавров зібралися вирішити долю Української автокефалії

середа, 17 жовтень 2018, 0:10

Путін на нараді з членами Ради безпеки обговорив ситуацію з православною церквою в Україні 12 жовтня. Показово залучення до обговорення суто церковного питання голову військового відомства держави-агресора. 12 жовтня відбулося засідання Ради безпеки Ро...