"Одним вистрілом - двох зайців": Як Україна може зекономити 1 млдр куб. м. газу завдяки спалюванню сміття

Виробництво енергії зі сміття - вирішення екологічних, енергетичних та економічних питань міст.

Про це йдеться у матеріалі Дмитра Дубенського на шпальтах видання hubs, повідомляють Патріоти України.

Госэнергоэффективности инициирует несколько «пилотов»

Украина имеет дополнительные возможности для замещения газа: для этого есть такой значительный неиспользованный ресурс, как мусор, который для многих городов стал проблемой.

Само производство энергии из мусора — решение экологических, энергетических и экономических вопросов городов. Так, из 10 млн тонн мусора можно производить 3,5 млн Гкал тепла и 1,2 млрд кВт*ч электроэнергии в год. Это позволит замещать до 1 млрд кубометров газа ежегодно.

«Сейчас совместно с международными партнерами готовим законодательную основу для стимулирования установки заводов, которые будут производить энергию из отходов. Также в планах — реализовать несколько пилотных проектов в этой сфере», — цитируется в релизе Савчук.

По его прогнозам, в 2022-2025 гг. благодаря использованию энергетического потенциала мусора можно потенциально сократить потребление еще около 5 млрд кубометров газа.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Темна сторона інтернету: "Кокс недорого", "Гранатомет у розібраному вигляді", раби, фальшиві гривні з "ДНР" - у даркнеті можна купити все (фото)

середа, 23 січень 2019, 0:10

Що таке даркнет і як він працює. Незважаючи на те що так званий даркнет існує з 90-х років, багато користувачів інтернету як і раніше знають про нього дуже мало. Про «темну сторону» мережі ходять легенди, що тут можна знайти все заборонене, про що ви н...

Народжує майже щороку і народить ще: 46-річна жителька Рівненщини стала мамою 18-ї дитини

середа, 23 січень 2019, 0:01

У пологовому будинку райцентра Рокитне жінка народжує майже щороку. Чоловік із заробітків мчить до рідного села, аби привітати дружину та доньку. 46-річна Любов Ковалевич, жителька села Познань на Рівненщині народила 18-ту дитину. Дівчинка вагою близьк...