Новий унікальний гаджет від українських IT-шників (відео)

Українські IT-спеціалісти розробили мега-гаджет, він міряє рівень тиску, енергії, продуктивності, стресу та ще чимало показників і все, не виходячи з дому.
Скріншот з відео

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на відео з мережі You Tube.

Розробники переконані, такі девайси стануть у пригоді багатьом людям, адже в будь-якому місці дають змогу зробити електрокардіограму та заміряти інші показники.

Окрім ЕКГ на спеціальному мобільному додатку можна побачити і стан внутрішніх органів.

Це гарний інструмент телемедицини, каже лікар, яка вже попрацювала з таким гаджетом. Зокрема можна розробити індивідуальні навантаження під час тренувань.

Прилад можна носити на собі постійно, навіть у басейні.Розробники вважають, що медичні новинки зацікавлять не лише спортсменів, а й тих, хто має проблеми із серцем і не хоче довести справу до інфаркту.

Дані з приладів надходять на захищені бази в інтернеті. До того ж українські айтішники дійшли висновку, що кардіограма серця – унікальний показник, на кшталт сітківки ока чи відбитків пальців.Прилад здатний біометрично ідентифікувати людину.

Тож, можливо, електрокардіограма вже у недалекому майбутньому знадобиться банкам для доступу до секретних файлів або для розрахунків. Щоправда, нові медгаджети – допомога для тих, хто має гроші. Їхня ціна – від 50 до 100 доларів. Тож, напевно, знайдуть своїх власників серед заможних українців, американців та європейців.


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

За тиждень у християн східного обряду Великдень! Що дозволяється робити у Вербну неділю і чого не бажано

неділя, 9 квітень 2023, 8:18

За тиждень до Великодня, також у неділю, віруючі йдуть до церкви святити гілочки верби і приносять їх додому для захисту оселі, родинного добробуту та здоров'я рідних. Цей день називають Входом Господнім у Єрусалим, Вербною неділею, "шутковою" або "кві...

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...