Уже троє випускників проекту "За ветеранів до влади" знайшли роботу у державних органах
"За ВДВ!" – знайомий вигук? Проте нині він набув нового змісту – розшифровують як "за ветеранів до влади" – аби демобілізовані військові ставали чиновниками.
Непрості лекції та незвичайні студенти. Ті, хто прагнуть змін. Колишні АТОвці йдуть у чиновники. Упродовж п'яти місяців демобілізовані військові навчалися. Викладачі – чиновники з досвідом. Штудіювали, зокрема, законодавство. Головна вимога до студентів-вояків – вища освіта.
"Навчальна програма, яка створила державного службовця нового зразка. Він водночас і вмотивований і підготовлений теоретично. Наразі до кінця навчання дійшло 80% слухачів", – розповідає координатор київської школи проекту "За ветеранів до влади" Антон Колумбет.
Навчання завершилося. Тепер військові стажуються у держорганах. Керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко зазначає: "Поки що без державного фінансування запустили на базі двох міст – Київ та Краматорськ. Це Київська міська адміністрація та військово-цивільна".
Наступний етап – участь у конкурсах на вакантні посади. Організатори шкіл державного службовця переконують – їхні випускники нічим не гірші за інших кандидатів. Відбір проходять на загальних засадах. Владислав відбір на посаду уже пройшов. За кілька тижнів почне працювати у Міністерстві з питань окупованих територій. Демобілізований військовий 54-ї бригади боротиметься з корупцією.
За тиждень до Великодня, також у неділю, віруючі йдуть до церкви святити гілочки верби і приносять їх додому для захисту оселі, родинного добробуту та здоров'я рідних. Цей день називають Входом Господнім у Єрусалим, Вербною неділею, "шутковою" або "кві...
Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...