Незаконноутворена самопроголошена "ДНР" намірилася забезпечити «Жигулівським» пивом іноземні ринки (відео)

Пиво вироблятиметься на базі на базі Донецького пивоварного заводу. І ватажок бойовиків Захарченко наголосив, що "пиво цього заводу – це легенда для усієї України і для Донбасу особливо".

Про це повідомляє «Лайф».

Урочистий запуск особисто здійснив глава бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко.

«Пиво цього заводу – це легенда для усієї України і для Донбасу особливо. Завод знову запрацював», – повідомив Захарченко.

Лідер бойовиків зазначив, що пиво намір поставляти на експорт.

Повідомляється, що номінальна потужність виробництва складає більше 30 мільйонів літрів на місяць, а місячний ринок «ДНР» – всього близько дев’яти мільйонів літрів.

Першим сортом пива ДПЗ стало «Жигулівське». До кінця 2017 планується збільшення асортименту.


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Нововведення НБУ гарантують складнощі з отриманням кредиту українцями

середа, 22 травень 2019, 23:48

Для отримання кредиту у банку будуть встановлені жорсткі умови. В Україні посилять умови для отримання кредиту в банку. Національний банк своєю постановою №70 з 1 липня 2019 року ввів у дію тестовий режим нової системи, а з 1 грудня всі фінансові устан...

160 років тому весь Лондон вразив випадок з Біг Беном

середа, 22 травень 2019, 23:40

Неймовірна подія сталася з велетенським годинником. Годинник на башті Біг Бен запустили 21 травня 1859 року. Перша спроба виявилася невдалою - годинник не працював. Офіційно відкрили через 10 днів, повідомляє Газета, передають Патріоти України. Після т...