Незаконноутворена самопроголошена "ДНР" намірилася забезпечити «Жигулівським» пивом іноземні ринки (відео)

Пиво вироблятиметься на базі на базі Донецького пивоварного заводу. І ватажок бойовиків Захарченко наголосив, що "пиво цього заводу – це легенда для усієї України і для Донбасу особливо".

Про це повідомляє «Лайф».

Урочистий запуск особисто здійснив глава бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко.

«Пиво цього заводу – це легенда для усієї України і для Донбасу особливо. Завод знову запрацював», – повідомив Захарченко.

Лідер бойовиків зазначив, що пиво намір поставляти на експорт.

Повідомляється, що номінальна потужність виробництва складає більше 30 мільйонів літрів на місяць, а місячний ринок «ДНР» – всього близько дев’яти мільйонів літрів.

Першим сортом пива ДПЗ стало «Жигулівське». До кінця 2017 планується збільшення асортименту.


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...