Неймовірно захоплююче прибуття українських літаків на світове авіашоу (відео)

Прибуття української авіації на Королівське міжнародне авіашоу The Royal International Air Tattoo 2018 у Британії викликало захоплення глядачів.

Українська авіація видовищно прибула на Королівське міжнародне авіашоу The Royal International Air Tattoo 2018. Один з наймасштабніших авіасалонів проходить в Великобританії на авіабазі Фейфорд, інформують Патріоти України.

На відео видно, як на злітну смугу прибувають українські бойові літаки Су-27 і транспортний Іл-76. Пілотажної програму на літаку Су-27 показав полковник Олександр Оксанченко.


Джерело: Ліга.Новини

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...