Неймовірно захоплююче прибуття українських літаків на світове авіашоу (відео)

Прибуття української авіації на Королівське міжнародне авіашоу The Royal International Air Tattoo 2018 у Британії викликало захоплення глядачів.

Українська авіація видовищно прибула на Королівське міжнародне авіашоу The Royal International Air Tattoo 2018. Один з наймасштабніших авіасалонів проходить в Великобританії на авіабазі Фейфорд, інформують Патріоти України.

На відео видно, як на злітну смугу прибувають українські бойові літаки Су-27 і транспортний Іл-76. Пілотажної програму на літаку Су-27 показав полковник Олександр Оксанченко.


Джерело: Ліга.Новини

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Люди працюють з ранку і до ночі": Чим шокував українку острів сонця та квітів (фото)

вівторок, 18 січень 2022, 3:00

"У Греції є все", - відомий вислів, який спонукає поїхати до цієї сонячної та багатої історією країни. Українка, яка виросла в Севастополі, вчилася і працювала у Києві, а тепер живе у Греції, розповіла, чому навчив її Кіпр. Ксенія Осадчук виросла в Сев...

Хіти тижня. Вкрали все, що змогли, перекинулися на звичаї: Як на Росії перебрехали відому українську колядку (відео)

субота, 15 січень 2022, 2:00

Росіяни нахабно видали українську колядку за свою. У мережі українці активно обговорюють переспів російською мовою традиційної української колядки «Добрий вечір тобі, пане господарю», повідомляють Патріоти України. Зокрема, перший куплет російської вер...