Неймовірні цифри: Скільки коштує бренд Україна (інфографіка)

У 2017 році вартість бренду Україна досягла рівня 2011 року.

За оцінками консалтингової компанії Brand Finance, у 2016 році вартість бренду Україна становила $56 млрд., повідомила економічний експерт Українського інституту майбутнього Ольга Хоменко. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сторінку Ukrainian Institute for the Future у соціальній мережі Facebook.

Найдорожчими брендами серед країн світу стали: США ($21 трлн), КНР ($10,2 трлн), Німеччина ($4 трлн), Японія ($3,4 трлн), Великобританія ($3,1 трлн).

Одним із ключових індексів рейтингу є інвестиційне середовище. З падінням притоку прямих іноземних інвестицій вартість бренду зменшується.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Вільха", "Нептун" та "Дельта": ЗСУ поповнять високотехнологічним озброєнням (відео)

середа, 1 липень 2020, 20:30

Коли самеу ЗСУ з'являться зразки високотехнологічної техніки і яке високотехнологічне озброєння отримають українські військові протягом наступних років. За словами Миронюка, відповідно до основних показників Державного оборонного замовлення у 2020-2022...

Хіти тижня. Брудна робота під землею: Яка заробітна плата у жінок на тяжкій роботі у шахті

середа, 1 липень 2020, 18:30

Як живе і скільки отримує жінка, що працює в шахті. Робота в магазині — це весь день на ногах, один вихідний і вираховування відсотків із заробленого. Куди спокійніше — працювати в шахті, говорить мешканка Кривого Рогу. Не називаючи свого імені, вона в...