Неймовірні цифри: Скільки коштує бренд Україна (інфографіка)

У 2017 році вартість бренду Україна досягла рівня 2011 року.

За оцінками консалтингової компанії Brand Finance, у 2016 році вартість бренду Україна становила $56 млрд., повідомила економічний експерт Українського інституту майбутнього Ольга Хоменко. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сторінку Ukrainian Institute for the Future у соціальній мережі Facebook.

Найдорожчими брендами серед країн світу стали: США ($21 трлн), КНР ($10,2 трлн), Німеччина ($4 трлн), Японія ($3,4 трлн), Великобританія ($3,1 трлн).

Одним із ключових індексів рейтингу є інвестиційне середовище. З падінням притоку прямих іноземних інвестицій вартість бренду зменшується.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Щоб потрапити в пастку, не потрібні ні підпис, ні оригінали документів: Як шахраї оформляють на українців кредити без їх відома

субота, 28 березень 2020, 23:55

Людина може навіть не здогадуватися, що хтось на її ім'я оформляє, або вже оформив кредит. За якою ж схемою працюють ошуканці? Стало відомо, як шахраї "працюють" оформляючи величезні кредити на українців, які взагалі навіть не здогадуються про це. І дл...

Зірвав "джекпот" з комори: Чоловік на карантині знайшов 270 рулонів туалетного паперу 1980-х років у забутому сховищі (фото)

середа, 25 березень 2020, 6:30

У Сіднеї (Австралія) чоловік вирішив розібрати комору батька під час карантину і виявив сховок з сотнею рулонів туалетного паперу сорокарічної давнини. Чоловік на ім'я Майкл Гуіргіс розповів, що під час карантину він вирішив розібрати стару комору покі...