Недореспубліки "ЛДНР" більше не приймають бойовиків-добровольців з Росії

Москва посилає на окупований Донбас алкоголіків і наркоманів.

Останнім часом Росія посилає на окупований Донбас алкоголіків і наркоманів, тому бойовики ДНР припиняють набір найманців з РФ, інформують Патріоти України.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі повідомив російський найманець Юрій Єгоров-Можайський.

Згідно із заявою найманця, командир їхнього підрозділу відмовився від практики вербування росіян, оскыльки добровольці з Росії більше не влаштовують місцевих командирів.

"Хлопці, хто там дає мої координати в Інтернеті, це не треба. Добровольців з Росії не беремо. Командир відмовився. Їдуть одні наркомани і алкаші. Не треба нам таких. Все, вистачить. Всі питання на сторінку і до адміністратора", - написав сепаратист.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

За тиждень у християн східного обряду Великдень! Що дозволяється робити у Вербну неділю і чого не бажано

неділя, 9 квітень 2023, 8:18

За тиждень до Великодня, також у неділю, віруючі йдуть до церкви святити гілочки верби і приносять їх додому для захисту оселі, родинного добробуту та здоров'я рідних. Цей день називають Входом Господнім у Єрусалим, Вербною неділею, "шутковою" або "кві...

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...