Недореспубліки "ЛДНР" більше не приймають бойовиків-добровольців з Росії

Москва посилає на окупований Донбас алкоголіків і наркоманів.

Останнім часом Росія посилає на окупований Донбас алкоголіків і наркоманів, тому бойовики ДНР припиняють набір найманців з РФ, інформують Патріоти України.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі повідомив російський найманець Юрій Єгоров-Можайський.

Згідно із заявою найманця, командир їхнього підрозділу відмовився від практики вербування росіян, оскыльки добровольці з Росії більше не влаштовують місцевих командирів.

"Хлопці, хто там дає мої координати в Інтернеті, це не треба. Добровольців з Росії не беремо. Командир відмовився. Їдуть одні наркомани і алкаші. Не треба нам таких. Все, вистачить. Всі питання на сторінку і до адміністратора", - написав сепаратист.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Поползете в Кремль на коленях!": Старий маразматик Жириновський зібрався з "маршем дружби" в Україну (відео)

середа, 17 жовтень 2018, 0:19

Скандальний російський політик, лідер ЛДПР Володимир Жириновський виступив з маразматичною промовою. Скандальний російський політик, лідер ЛДПР Володимир Жириновський у промові запропонував провести «мітинг дружби» на кордоні між Україною і Росією, інф...

Хіти тижня. Несвяте сімейство: Путін, Шойгу, Медвєдєв, і Лавров зібралися вирішити долю Української автокефалії

середа, 17 жовтень 2018, 0:10

Путін на нараді з членами Ради безпеки обговорив ситуацію з православною церквою в Україні 12 жовтня. Показово залучення до обговорення суто церковного питання голову військового відомства держави-агресора. 12 жовтня відбулося засідання Ради безпеки Ро...