Небезпечна російська злочинниця спіймана у Нью-Йорку (фото)

Громадянка Рф підзрювалась у вбивстві, зо перебувала у розшуку Інтерполу. Її вдалося затримати завдяки приватному детективу.

В Нью-Йорке задержали 41-летнюю гражданку России, которая была объявлена в розыск по подозрению в убийстве

Как передает New York Post, россиянку Викторию Насырову Интерпол разыскивал с 2015 года по подозрению в убийстве 54-летней Аллы Алексеенко и хищении денег у погибшей. Уточняется, что убийство произошло осенью 2014 года в Краснодаре.

После совершенного преступления Насырова переехала в Мексику, а после по поддельным документам оказалась в Штатах. С ноября 2014 года проживала в Бруклине (один из районов Нью-Йорка).

Подозреваемую удалось найти благодаря частному детективу, который искал женщину в Нью-Йорке. Он использовал информацию о Насыровой, которая появилась в социальной сети Facebook.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...