Не тільки шкодить фігурі: Вчені з'ясували, чим небезпечний сидячий спосіб життя

Сидячий спосіб життя має немало інших негативних наслідків, крім згубного впливу на фігуру.

Те, що сидячий спосіб життя шкідливий і треба більше рухатися – ми знаємо. Тепер же вчені виявили, що він шкодить ще й нашій пам’яті, інформують Патріоти України.

Науковці з Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі провели дослідження і з’ясували, що сидячий спосіб життя пов’язаний зі тоншанням зони мозку, яка відіграє дуже важливу роль в роботі експліцитної пам’яті.

Цей тип пам’яті фіксує факти та події і дозволяє свідомо повертатися до спогадів. Результати дослідження опубліковані в журналі PLOS One, пише Naked Science.

Вчені виявили, що навіть інтенсивна фізична активність не захищає мозок від наслідків тривалої нерухомості. Сидячий спосіб життя має немало інших негативних наслідків. Його пов’язують з більшим ризиком серцево-судинних хвороб та ожиріння.

Ця робота – лише перший етап дослідження впливу способу життя на пам’ять, тому в ній брали участь кілька десятків людей. Науковці опитали 35 добровольців віком від 45 до 75 років. У жодного з них не було симптомів деменції, неврологічних розладів, травм голови чи хімічної залежності.

Волонтери розповіли дослідникам про те, скільки годин на день вони зазвичай сидять, а скільки займаються різною інтенсивною чи помірною фізичною активністю. Згодом вони пройшли МРТ. Так вчені побачили зв’язок між кількістю годин, проведених сидячи, і зменшенням товщини медіальної скроневої частки кори великих півкуль головного мозку.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Як Гепа втікає від правосуддя: За будь-якої влади він почувається добре – домовлятися і роздавати обіцянки Кернес уміє

четвер, 23 травень 2019, 16:40

2 березня 2015 року Геннадію Кернесу оголосили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених декількома статтями КК — незаконне позбавлення волі або викрадення людини, тортури і погроза вбивством. Сергій Ряполов про події того дня:. — 2014 рік, Харків,...

Руський мір у Луганську: "Это странное чувство чужого человека в моем доме", - лист з окупованої території

четвер, 23 травень 2019, 16:10

Прихід руського міра для для блогерки з Луганська викликало дивне відчуття, ніби, прийшовши додому, вона знайшла чужого чоловіка на своєму дивані, який веде себе так, ніби це його будинок. "До 2014 года я никогда и не задумывалась о том, что мне может...