Не шукайте легкого заробітку: Шахраї знову відкрили полювання на банківські картки

Схема така: довірливим громадянам, які зацікавились легким способом додаткового заробітку, пропонують знімати кошти та переводити їх на інші рахунки.

Шахраї вигадали складну систему заволодіння чужими коштами. Що у цій ситуації найбільше вражає, що оголошення аферистів можна зустріти чи не на кожному сайті з пошуку роботи.

Найчастіше у сіті аферистів потрапляють студенти та безробітні, які шукають легкий спосіб додаткового заробітку. Людям, які зацікавились "роботою", пропонують знімати кошти та переводити їх на інші рахунки.

Шахраї пояснюють, що компанія, хоче обминути "драконові" відсотки у банку, тому переводить гроші частинами. Довірливим громадянам такого пояснення, зазвичай, достатньо.

Що отримують аферисти? Доступ до банківської картки та всі необхідні для незаконної схеми реквізити. Звичайно, гроші знімати та переказувати просять з особистої картки, звідки потім зникають і всі кошти власника.

Джерело

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

МВС інформує: Скільки в Україні зареєстрованих електрокарів

неділя, 1 серпень 2021, 8:40

Про це у Фейсбуці інформує Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ, повідомляють Патріоти України. «В Україні зареєстровано 29 345 електрокарів. Тобто все більше і більше українців обирають для себе саме «зелений» вид транспорту. До речі...

Просто до геніальності: Зручний спосіб користуватися терткою від британки (відео)

неділя, 1 серпень 2021, 7:25

Як можна користуватися теркою, щоб не підкладати під низ тарілку. Британка показала досить цікавий лайфхак, як користуватися теркою, щоб не підкладати під низ тарілку. Це дуже просто і в чомусь дійсно геніально! Дівчина була сама здивована від того, н...