Не шукайте легкого заробітку: Шахраї знову відкрили полювання на банківські картки

Схема така: довірливим громадянам, які зацікавились легким способом додаткового заробітку, пропонують знімати кошти та переводити їх на інші рахунки.

Шахраї вигадали складну систему заволодіння чужими коштами. Що у цій ситуації найбільше вражає, що оголошення аферистів можна зустріти чи не на кожному сайті з пошуку роботи.

Найчастіше у сіті аферистів потрапляють студенти та безробітні, які шукають легкий спосіб додаткового заробітку. Людям, які зацікавились "роботою", пропонують знімати кошти та переводити їх на інші рахунки.

Шахраї пояснюють, що компанія, хоче обминути "драконові" відсотки у банку, тому переводить гроші частинами. Довірливим громадянам такого пояснення, зазвичай, достатньо.

Що отримують аферисти? Доступ до банківської картки та всі необхідні для незаконної схеми реквізити. Звичайно, гроші знімати та переказувати просять з особистої картки, звідки потім зникають і всі кошти власника.

Джерело

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Стало відомо, які популярні лампи викликають рак, - ANSES

понеділок, 6 липень 2020, 1:00

Ці світильники викликають втрату зору, провокують головні болі, хронічну втому і навіть призводять до онкології. Світлодіодні світильники негативно впливають на здоров'я людини – призводять до втрати зору, провокують головні болі, хронічну втому і наві...

Хіти тижня. Він був амазонкою: Археологи розкрили таємницю стародавнього скіфського воїна з сибірського кургану (фото)

неділя, 5 липень 2020, 12:00

Дослідники провели аналіз ДНК останків одного зі знайдених стародавніх воїнів. Аналіз ДНК показав, що похований зі зброєю в кургані Сариг-Булун в російській республіці Тува молодий скіфський воїн виявився 13-річною дівчинкою. Про це пише sciencealert, ...