Не шукайте легкого заробітку: Шахраї знову відкрили полювання на банківські картки

Схема така: довірливим громадянам, які зацікавились легким способом додаткового заробітку, пропонують знімати кошти та переводити їх на інші рахунки.

Шахраї вигадали складну систему заволодіння чужими коштами. Що у цій ситуації найбільше вражає, що оголошення аферистів можна зустріти чи не на кожному сайті з пошуку роботи.

Найчастіше у сіті аферистів потрапляють студенти та безробітні, які шукають легкий спосіб додаткового заробітку. Людям, які зацікавились "роботою", пропонують знімати кошти та переводити їх на інші рахунки.

Шахраї пояснюють, що компанія, хоче обминути "драконові" відсотки у банку, тому переводить гроші частинами. Довірливим громадянам такого пояснення, зазвичай, достатньо.

Що отримують аферисти? Доступ до банківської картки та всі необхідні для незаконної схеми реквізити. Звичайно, гроші знімати та переказувати просять з особистої картки, звідки потім зникають і всі кошти власника.

Джерело

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Неймовірне нахабство: Путін привласнив собі історію України

середа, 27 липень 2022, 23:55

Кривавий диктатор відкрито збрехав, що хрещення Русі нібито стало відправною точкою розвитку російської державності "забувши", що під час хрещення Русі в Києві в 988 році не існувало навіть Москви. Глава Кремля 28 липня 2018 року заявив, що хрещення Ру...

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...