Не шукайте легкого заробітку: Шахраї знову відкрили полювання на банківські картки

Схема така: довірливим громадянам, які зацікавились легким способом додаткового заробітку, пропонують знімати кошти та переводити їх на інші рахунки.

Шахраї вигадали складну систему заволодіння чужими коштами. Що у цій ситуації найбільше вражає, що оголошення аферистів можна зустріти чи не на кожному сайті з пошуку роботи.

Найчастіше у сіті аферистів потрапляють студенти та безробітні, які шукають легкий спосіб додаткового заробітку. Людям, які зацікавились "роботою", пропонують знімати кошти та переводити їх на інші рахунки.

Шахраї пояснюють, що компанія, хоче обминути "драконові" відсотки у банку, тому переводить гроші частинами. Довірливим громадянам такого пояснення, зазвичай, достатньо.

Що отримують аферисти? Доступ до банківської картки та всі необхідні для незаконної схеми реквізити. Звичайно, гроші знімати та переказувати просять з особистої картки, звідки потім зникають і всі кошти власника.

Джерело

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Щоб потрапити в пастку, не потрібні ні підпис, ні оригінали документів: Як шахраї оформляють на українців кредити без їх відома

субота, 28 березень 2020, 23:55

Людина може навіть не здогадуватися, що хтось на її ім'я оформляє, або вже оформив кредит. За якою ж схемою працюють ошуканці? Стало відомо, як шахраї "працюють" оформляючи величезні кредити на українців, які взагалі навіть не здогадуються про це. І дл...

Зірвав "джекпот" з комори: Чоловік на карантині знайшов 270 рулонів туалетного паперу 1980-х років у забутому сховищі (фото)

середа, 25 березень 2020, 6:30

У Сіднеї (Австралія) чоловік вирішив розібрати комору батька під час карантину і виявив сховок з сотнею рулонів туалетного паперу сорокарічної давнини. Чоловік на ім'я Майкл Гуіргіс розповів, що під час карантину він вирішив розібрати стару комору покі...