Не рятують шлагбауми і охорона: На новорічні свята в Україні пограбували сотні квартир (відео)

Злочинці добряче попрацювали в житлових масивах, де контрактом прописана охорона, а всюди відеокамери.

Кадр з відео

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на відео з You Tube-каналу Фактів ICTV.

Сотні пограбованих квартир – сталося те, про що Факти неодноразово попереджали перед Новим роком – чимало людей, після відпусток, замість затишної квартири побачили перевернуті полиці, шухляди, а на підлозі розкидані речі. І це стосується не лише звичайних помешкань. Злочинці добряче попрацювали в житлових масивах, де контрактом прописана охорона, а всюди відеокамери.

Геть не такими уявляло собі новорічні свята молоде подружжя, яке повернулось з відпочинку. У квартирі побачили гармидер. Винесли ноутбук, усі гроші, хутро, коштовності, парфуми.

Разом із помешканням Вікторії пограбували ще 3 квартири у житловому комплексі, який охороняють. І це молоду жінку найбільше дратує – адже щомісяця кожна квартира сплачує 120 гривень за охорону. Начальник охорони житлового комплексу не з’явився, хоч його і викликали.

Камери відеоспостереження стоять тільки на в’їзд і виїзд, вони не розраховані на пішоходів – тільки на номерні знаки машин. Біля будинків камер немає. Поліція радить українцям самим дбати про безпеку власного житла – використовувати надійніші замки та двері, ставити сигналізацію.

Кадр з відео

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Може бути криза гірше, ніж у Греції: Чим загрожує новий італійський уряд ЄС

понеділок, 25 червень 2018, 0:23

Італія приготувала новий "подарунок", який дійсно може змінити політичне життя всієї Західної Європи. Незважаючи на об'єктивно протилежні інтереси, сувереністи Італії, Австрії, Угорщини та Польщі знаходять спільну мову. Різниця між ними є в питаннях і ...

Кадило на мільярд, або Як збагачувався патріарх Кирило: Цифри та факти

неділя, 24 червень 2018, 16:43

Бізнес патріарха починався з... цигарок. Починалася бізнес-кар'єра патріарха в 1993 році. Тоді за участю Московської патріархії виникла фінансово-торговельна група "Ніка", віце-президентом якої став протоієрей Володимир Верига. Про це повідомляють росі...