Не ображай маленьких! Путін знов попав під перестрілку насмішок через високі підбори

Нове фото Путіна на високих підборах висміяли в мережі.

Володимир Путін на високих підборах (фото — facebook.com/yakovina.ivan)

Президента Росії Володимира Путіна в черговий раз висміяли в мережі за "махінації" зі зрістом. Користувачі бурхливо обговорюють нове фото Путіна в туфлях з нестандартно високими підборами, відзначаючи, що це взуття більше схоже на жіноче, повідомляють Патріоти України.

"Фотка — бомба. Але саме в ній прикольне — це підбори. Вдивіться, у нього майже жіноче взуття", — підписав автор, журналіст Іван Яковина, нове фото Путіна на нестандартних підборах на своїй сторінці в соцмережі.

Цей знімок був зроблений під час візиту російського глави на вечір дружби глав держав СНД в рамках саміту в Душанбе. Користувачі мережі не залишили без уваги нове фото Путіна і дотепно прокоментували його.

"Навіщо він це робить? Начебто в його випадку зростання щось визначає",

"Карлик",

"Не ображай маленьких!",

"Нормальне взуття як для діда 65 років. Навіть майже 66 йому",

"На які хитрощі тільки не йдуть ці низькорослі мужчинки",

"Пожаліємо малюка", — сміються над Путіним в дивних туфлях користувачі мережі.

Слід зауважити, що це не перше смішне фото Путіна, яке за останні дні з’являється в мережі. Раніше на зріст російського президента звернули увагу під час інавгурації мера Москви Сергія Собяніна. Користувачі припустили, що Путін забув перевзутися в традиційні туфлі на підборах.

 Путін на інавгурації мера Москви Сергія Собяніна (фото — twitter.com/dimsmirnov175)


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Гірше місце для мосту в підступній протоці обрати було важко: ''Навіть моряки Керченського порту говорили: "Не можна"', - інженер

четвер, 17 жовтень 2019, 14:30

Навіть при наявності величезного фінансування, недосконалий проект будівництва і помилки робочих приведуть до того, що Кримський міст простоїть недовго. Кримський міст розташовується в дуже складному з точки зору геології місці. З огляду на сумнівний п...

З архіву ПУ. Історія зрадника: "Поїхав рятувати світ від "злих правосєків". Результат - втрата здоров'я, забуття, стара халупа в забутому селі і заклики про допомогу бідному воїну "ополчення"

вівторок, 15 жовтень 2019, 20:30

Бойовик з кличкою " чернець" жив собі в Одесі, горя не знав, поки не сьорбнув настоянки глоду і не відчув себе" великим руським воїном. Як стверджується, якийсь Костянтин, під позивним "Чернець", родом з Одеси і батько п'яти дітей, в липні 2014 року ру...